• Registrace

MIPRO MM-109

MIPRO MM-109 | Vokální dynamické mikrofony - 1

MIPRO MM-109

Značka: MIPRO Katalogové číslo: MM-109 Záruka: 24 měsíců
Kabelový mikrofon osazený dynamickou vložkou s hyperkardioidní charakteristikou. Vypínač ON/OFF. Mikrofon je vhodný pro živý zpěv a mluvené slovo.
2 650 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 190 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO MM-109 | Vokální dynamické mikrofony

Popis MIPRO MM-109

Kabelový mikrofon osazený dynamickou vložkou s hyperkardioidní charakteristikou. Vypínač ON/OFF. Mikrofon je vhodný pro živý zpěv a mluvené slovo.

Ruční kabelový mikrofon Mipro MM-109 osazený dynamickou mikrofonní hlavou MU-59 s hyperkardioidní charakteristikou, která minimalizuje nežádoucí šum na pozadí a je extrémně odolná proti zpětné vazbě. Tělo mikrofonu je osazeno vypínačem ON/OFF a je vyrobeno ze slitiny zinku a minimalizuje manipulační hluk. Speciální kovová vnější mřížka s integrovanou molitanovou ochranou a je možné tuto mřížku rozebrat a jednoduše vyčistit. Mikrofon je vhodný pro živý zpěv a mluvené slovo.
 
Superkardioidní (hyperkardioidni) charakteristika - mikrofon má ještě více zúžené snímání ve svém směru, ale částečně snímá i zezadu. Musí být přesně natočen ke zdroji zvuku. Používá se často v akusticky nevyhovujících prostorách, aby bylo co nejvíce potlačeno snímání jeho okolí.
 
Technické informace
Snímač: dynamický
Charakteristika: hyperkardioda
Materiál: slitina zinku
Citlivost: -54dbV/Pa (0dB=1V)
Frekvenční rozsah: 50Hz-18kHz
Výstupní citlivost: 400Ohm±30%
Rozměry: průměr 51, délka 204mm
Konektor: XLR 3-pin samec
Hmotnost: 348g
 
Balení obsahuje:
- mikrofon MM-109
- mikrofonní držák
- propojovací kabel 3m XLR F- Jack 6,3mm Mono
- koženkovou přepravní pouzdro
| Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Kabelové mikrofony
MIPRO MM-109 | Vokální dynamické mikrofony

Komentáře ke zboží MIPRO MM-109

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO