Velký povánoční výprodej zahájen. Slevy až -77%! Zobrazit výprodej

  • Registrace

MIPRO MM-202C

MIPRO MM-202C | Konferenční mikrofony - 1
sleva 46 %

MIPRO MM-202C

Značka: MIPRO Katalogové číslo: MM-202C Záruka: 24 měsíců
Mikrofon na husím krku s kondenzátorovou mikrofonií kapslí a směrovou charakteristikou. Délka 600mm, konektor mini XLR 4-pin.
1 690 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 1 397 Kč
Původně s DPH: 3 111 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 16 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
MIPRO MM-202C | Konferenční mikrofony

Popis MIPRO MM-202C

Mikrofon na husím krku s kondenzátorovou mikrofonií kapslí a směrovou charakteristikou. Délka 600mm, konektor mini XLR 4-pin.

Mikrofon na husím krku s kondenzátorovou mikrofonií kapslí a směrovou charakteristikou. Průměr mikrofonní kapsle 10mm. Široký dynamický rozsah a přirozený čistý zvuk. Tenký design vhodný pro řečnické pulty. Nastavení v rozmezí 110 ° nahoru / dolů  a 300 ° vlevo /vpravo. Anti-šok izolace minimalizující nežádoucí vibrace. Mikrofon lze připojit k bodypackům MIPRO nebo pomocí redukce MJ-53 pro klasický mikrofonní kabel. Napájení phantomové 48V. Délka mikrofonu 600mm. Hmotnost 36g. Barva černá.
MIPRO MM-202C | Konferenční mikrofony

Komentáře ke zboží MIPRO MM-202C

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO