Ve dnech 17.11. a 18.11.2017 je zavřená naše kamenná prodejna. Na e-shopu můžete objednávat neustále - zboží expedujeme 20.11.2017.

  • Registrace

MIPRO MM-202S

MIPRO MM-202S | Příslušenství bezdrátových systémů - 1

MIPRO MM-202S

Značka: MIPRO Katalogové číslo: MM-202S Záruka: 24 měsíců
Mikrofon na husím krku, kondenzátorová mikrofonní kapsle, směrová charakteristika kardioida. Vynikající podání a srozumitelnost mluveného slova.
2 070 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 1 711 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 20 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO MM-202S | Příslušenství bezdrátových systémů

Popis MIPRO MM-202S

Mikrofon na husím krku, kondenzátorová mikrofonní kapsle, směrová charakteristika kardioida. Vynikající podání a srozumitelnost mluveného slova.

Mikrofon na husím krku, kondenzátorová mikrofonní kapsle, směrová charakteristika kardioida. Vynikající podání a srozumitelnost mluveného slova. Průměr mikrofonní kapsle 10mm. Mikrofon je odolný proti vlhku a potu. Široký dynamický rozsah a přirozený čistý zvuk. Tenký design vhodný pro řečnické pulty. Nastavení v rozmezí 110 ° nahoru / dolů a 300 ° vlevo /vpravo. Anti-šok izolace minimalizující nežádoucí hluky. Vysoká odolnost proti zpětným vazbám. Frekvenční rozsah 50Hz~18kHz, citlivost -46dBV±3dBV/Pa (0dB=1V/Pa), max. akustický tlak 142dB, konektor mini XLR 4-pin, délka 130mm. Hmotnost 27g. Velice vhodný pro konference. Doporučené příslušenství Mipro BC-100, MD-101, MJ-53 a celá řada bezdrátových bodypacků Mipro z řady ACT. | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Konferenční mikrofony
MIPRO MM-202S | Příslušenství bezdrátových systémů

Komentáře ke zboží MIPRO MM-202S

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO