• Registrace

MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon

MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon | Vokální kondenzátorové mikrofony - 1
MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon | Vokální kondenzátorové mikrofony - 2

MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon

Značka: MIPRO Katalogové číslo: MM707B Záruka: 24 měsíců
Ruční kabelový mikrofon s kondenzátorovou vložkou vhodný pro zpěv i mluvené slovo.
2 650 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 190 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon | Vokální kondenzátorové mikrofony

Popis MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon

Ruční kabelový mikrofon s kondenzátorovou vložkou vhodný pro zpěv i mluvené slovo.

Ruční kabelový mikrofon s kondenzátorovou vložkou vhodný pro zpěv i mluvené slovo. Kardioidní směrová charakteristika s velmi dobrou odolností na zpětné vazby. Více vrstvená ochranná mřížka kapsle, které dostatečně ochrání mikrofonní kapsli proti nežádoucím rázům. Mřížku lze jednoduše sundat a očistit. Antivibrační uložení kapsle poskytuje ochranu proti otřesům a vibracím. Specifikace: kapsle kondenzátorová, charakteristika směrová kardioda, vypínač ON/OFF tělo kovové ze slitiny zinku, citlivost -52db ± 1dBV/Pa, frekvenční rozsah 50Hz ~ 18KHz, max. SPL 145dB, dynamický rozsah 120dB, napájení na 1xAA baterii s výdrží až 5000h, hmotnost 265g. Součástí je i držák pro mikrofon. | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Kabelové mikrofony
MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon | Vokální kondenzátorové mikrofony

Komentáře ke zboží MIPRO MM-707B zpěvový mikrofon, vokální mikrofon

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO