• Registrace

MIPRO MU-101P

MIPRO MU-101P | Průvodcovské a tlumočnické systémy - 1

MIPRO MU-101P

Značka: MIPRO Katalogové číslo: MU-101 Záruka: 24 měsíců
Náhlavní mikrofon. Kondenzátorová mikrofonní kapsle se směrovou charakteristikou.
2 090 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 1 727 Kč
Původně: 2 090 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO MU-101P | Průvodcovské a tlumočnické systémy

Popis MIPRO MU-101P

Náhlavní mikrofon. Kondenzátorová mikrofonní kapsle se směrovou charakteristikou.

Náhlavní mikrofon určený pro digitální přijímače Mipro MTG-100T a MTG-100Ta. Spojením tohoto mikrofonu a vysílače vám umožní mít při tlumočení a provádění volné ruce. Velikou výhodou náhlavního mikrofonu je, že mikrofon je vždy s vašimi ústy v kontaktu a posluchači vás vždy dokonale uslyší i když se nečekaně otočíte. 10mm kondenzátorová mikrofonní kapsle se směrovou charakteristikou (hyperkardioida). Mikrofon je velice vhodný pro mluvené slovo a má velice příjemný zvuk. Tento tip nepochytává nežádoucí ruchy z okolí. Max. akustický tlak 135dB, frekvenční rozsah 50Hz-18kHz, konektor Jack 3,5mm s pojistnou maticí, délka kabelu 150cm, hmotnost 24g, barva černá. | MTG-100 průvodcovský systém
Profesionální tlumočnický a průvodcovský systém MTG-100 je připravený pro různorodé aplikace jako jsou konference, překladatelé pro různé jazyky, vzdělávací instituce, turistické průvodce, soudní síně, pomocné odposlechy. Systém je provozovaný ve volném UHF pásmu 863-865Mhz v digitální kvalitě pro čistý audio zvuk a spolehlivý přenos.
 
Přichystáno je 16 přepínatelných frekvencí, které zaručí nerušený příjem i při využití u více skupin na jednom místě. Systém lze provozovat na zabudované nabíjecí akumulátory nebo standardní AA baterie.
| Mikrofony
MIPRO MU-101P | Průvodcovské a tlumočnické systémy

Komentáře ke zboží MIPRO MU-101P

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).