• Registrace

Nivtec noha pevná 140cm alu

Nivtec noha pevná 140cm alu | Nohy - 1
Novinka

Nivtec noha pevná 140cm alu

Značka: NIVTEC Katalogové číslo: 211071 Záruka: 24 měsíců
Alu trubka pr. 48,3 mm, 4 mm stěna, adaptér se závitem, zátěžový kroužek.
1 230 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 1 017 Kč
Původně: 1 256 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
Nivtec noha pevná 140cm alu | Nohy

Popis Nivtec noha pevná 140cm alu

Alu trubka pr. 48,3 mm, 4 mm stěna, adaptér se závitem, zátěžový kroužek.

Alu trubka pr. 48,3 mm, 4 mm stěna, adaptér se závitem, zátěžový kroužek.
| Nivtec Nohy Nivtec nabízí širokou škálu nohou, na kterých lze mobilní pódium postavit. Podle výšky a použití pódia se volí nohy pevné, šroubovací, teleskopické atd. Základem nohy je silnostěnná trubka, do 80-ti cm výšky nohy hliníková, od 80-ti cm výšky nohy ocelová pozinkovaná. Všechny originální nohy Nivtec jsou vybaveny adaptérem pro zašroubování trnu skrz podestu, na který se nasazuje zábradlí, zátěžovým kroužkem, který výrazně zvyšuje stabilitu pódia. Nohy nad 80 cm jsou navíc vybaveny tzv. locknut závlačkou pro ještě vyšší stabilitu. Pro návrh optimální sestavy kompletního pódia Nivtec nás prosím kontaktujte. | Nohy - Pevné
0 1 0 0
Nivtec noha pevná 140cm alu | Nohy

Komentáře ke zboží Nivtec noha pevná 140cm alu

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Nivtec

Společnost MusicData je exkluzivním zástupcem německé firmy Nivtec na českém trhu. Nivtec je variabilní pódiový systém jehož stavba nevyžaduje žádné nářadí a spojovací materiál. Základním prvkem systému je podesta o rozměrech 2 x 1 m. Podesty Nivtec jsou vybaveny spojovacím systémem jazyk-drážka a systémem aretačních zámků klik-klak pro nosné nohy.

Základní podesta je osazena 4mi nohami. K ní se následně přidávají další podesty, a to pouze se 2mi nohami. Vnitřní řady podest se přidávají už pouze s jednou nohou. Tato skutečnost je důležitým aspektem nejen v pořizovací ceně, ale i v nákladech na skladování, přepravu, montáž a demontáž.

Pódium Nivtec lze doplnit o zábradlí, schody, textilní clony a další příslušenství. Systém umožňuje i stavbu tribun, nájezdových ramp pro vozíčkáře atd.