• Registrace

Písničky z I.A. - CD-ROM

Písničky z I.A. - CD-ROM | Pro školy, učebnice - 1

Písničky z I.A. - CD-ROM

Značka: MUZIKUS Katalogové číslo: MUZ-P1A Záruka: 24 měsíců
Písničky z I.A. - CD-ROM
267 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 221 Kč
Původně: 276 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
Písničky z I.A. - CD-ROM | Pro školy, učebnice

Popis Písničky z I.A. - CD-ROM

Písničky z I.A. - CD-ROM

Písničky z 1.A je titul, který přináší 42 lidových písní vybraných a speciálně upravených pro žáky první třídy základních škol.

Všechny písničky jsou doplněny jednoduchými doprovody v klasické úpravě (typicky - basa, klarinet, housle, flétna, rytmické nástroje...).

Charta Musica Studio umožňuje volit obsazení nástrojů v každé písni pomocí mixeru. Při přehrávání písní lze volit tempo, hlasitost, či zvolit nástroj, který hraje zpěv. Pro lepší nacvičení obtížných pasáží lze v programu nastavit smyčku na zvolenou část skladby. Všechny písně lze vytisknout buď včetně notové partitury, nebo pouze texty s akordy. Novinkou v programu je také export písní do formátu MIDI souboru. Při exportu jsou respektována všechny aktuální nastavení v mixeru (tempo, hlasitost, zvolené nástroje a jejich hlasitost a také metronom!).

Pokud máte možnost využít také klávesové nástroje, které jsou schopny přehrát MIDI soubor (např. YAMAHA), můžete kombinovat živou hru na hudební nástroje a zpěv s elektronickým doprovodem (už bez použití počítače). Písníčky z 1.A tak mohou být základem vašeho školního hudebního vystoupení.

Písničky z I.A přináší zároveň 42 hudebních audio nahrávek (všech písní ze zpěvníku) pro přehrávání na klasickém CD přehrávači!

Učitele hudební výchovy potěší možnost zobrazit a vytisknout úpravy jednotlivých písní pro Orffovy nástroje | muzikus | muzikus

0 1 0 0
Písničky z I.A. - CD-ROM | Pro školy, učebnice

Komentáře ke zboží Písničky z I.A. - CD-ROM

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.