• Registrace

Radial BigShot ABY, signal splitter

Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery - 1
Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery - 2
Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery - 3
Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery - 4
Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery - 5
Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery - 6
Doprava zdarma

Radial BigShot ABY, signal splitter

Značka: Radial Katalogové číslo: R8007210 Záruka: 24 měsíců
True-bypass ABY s výstupem pro ladičku, Oddělovací transformátor pro odstranění brumu a ostatních ruchů, 180 ° otáčení fáze, 100% pasivní cesta
3 090 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 554 Kč
Původně: 3 785 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery

Popis Radial BigShot ABY, signal splitter

True-bypass ABY s výstupem pro ladičku, Oddělovací transformátor pro odstranění brumu a ostatních ruchů, 180 ° otáčení fáze, 100% pasivní cesta

Radial BigShot ABY, True Bypass signal splitter


True-bypass ABY s výstupem pro ladičku

Oddělovací transformátor pro odstranění brumu a ostatních ruchů

180 ° otáčení fáze pro sladění aparátů

100% pasivní, nevyžaduje baterie nebo napájení


Radial BigShot ABY je kompaktní ABY přepínač, který umožňuje přepínat signál mezi dvěma zesilovači a nebo signál rozdělit a pouštět je do obou zesilovačů současně.


Určeno pro puristy, vstup a celý ABY přepínač je zcela pasivní a to znamená, že žádná změna signálu a tónu vlivem různých bufferů nepřichází v úvahu.


S BigShot ABY, dostanete čistý tón z kytary přímo do komba! Chcete-li všestrannější použití je BigShot vybaven samostatným výstupem pro ladičku.


Pokud se objeví problémy ve zvuku formou různých rušení, brumů a podobně v důsledku zemních smyček BigShot ABY Vám pomůže s přepínačem LIFT a oddělovacím transformátorem.

Mimo to můžete i přepínat polaritu druhého výstupu ABY oba Vaše zesilovače hráli v absolutní fázi.


Kompaktní, ale velmi robustní konstrukce činí z BigShot ABY ideální řešení do Vašeho pedalboardu kde je prostor nedostatkovým zbožím. No a protože nevyžaduje žádné napájení pro svůj chod je tím pravým řešením.


BigShot ABY ...nejuniverzálnější true-bypass přepínač je potřeba objednat ještě dnes!!!!Radial BigShot ABY, True Bypass signal splitter používá třeba Buddy Guy a jeho stage manager o něm řekl, že:


"Radial BigShot ABY je skvělý! Buddy ho používá k přepínání mezi bezdrátovým systémem a přímým připojením kytary před tím, než jde do Radial JD7 a z ní do jeho různých zesilovačů. Radial je pro mě tímnejlepším zařízením." ~ Mark Messner - Stage Manager


Buddy Guy www.buddyguy.net


Příklady použití:

-Spojení dvou zesilovačů a tuner

BigShot ABY umožňuje snadné přepínání mezi dvěma zesilovači kde díky vestavěnému izolačnímu transformátoru je eliminováno různé hučení a ostatní rušení způsobené zemními smyčkami. Samostatný výstup na ladičku umožňuje mít ladičku neustále zapnutou aniž by byla zařazena v signálové cestě.


-Použití BigShot ABY jako mute vašeho zesilovače

Toto zapojení je velmi praktické vždy když potřebujete ladit na pódiu a nechcete rušit ostatní. Můžete tedy použít BigShot ABY jako jednoduchý MUTE Nožní spínač pro tiché ladění na pódiu. Jednoduše stiskněte AB přepínač a signál, jenž jde do zesilovače je vypnutý, ale do ladičky prochází.


-Použití BigShot ABY jako přepínače kanálů

Pro kytaristy, kteří rádi používají staré klasické vintage zesilovače které mají dva kanály a jejich přepínání se děje pouze přepojením z IN A do IN B pomůže BigShot ABY jednou provždy. Nejen že si můžete posílat signál do kterého kanálu zrovna chcete, ale můžete signál z obou kanálů i míchat. | Kytarové efekty | Ostatní efekty

Radial BigShot ABY, signal splitter | MIDI a speciální kontrolery

Komentáře ke zboží Radial BigShot ABY, signal splitter

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Radial

Kanadská firma Radial vstupuje na český trh a to jak s kompletním sortimentem Direct boxů, tak s ucelenou nabídkou kytarových lampových předzesilovačů a signálových přepínačů. Profesionální uživatelé ocení vyjímečnou zvukovou kvalitu Direct boxů, kterou si produkty získaly nejenom u touring uživatelů ale i u náročných studiových mistrů.