• Registrace

RODE NT1 Kit

RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony - 1
RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony - 2
RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony - 3
RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony - 4
RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony - 5
RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony - 6
Doprava zdarma

RODE NT1 Kit

Značka: RODE Katalogové číslo: MROD043 Záruka: 24 měsíců
RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofon s interním odpružením Lyre Rycote.
7 890 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 6 521 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Videa
Komentáře 
RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony

Popis RODE NT1 Kit

RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofon s interním odpružením Lyre Rycote.

RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofon s interním odpružením Lyre Rycote. Ve verzi Kit je dodáván společně s odpruženým pavoukem SMR, který obsahuje také pop filtr.


Základní charakteristika:


velkokapacitní studiový mikrofon

nová 1" kapsle HF6 s interním odpružením Lyra Rycote ®

kardioida

elektronika s extrémně nízkým hlukem - pouze 4,5 dB

max SPL - 132 dB

hlinikové pozinkované tělo s matně černou povrchovou úpravou

součástí zcela nový shock mount SMR se systémem Lyra ®, včetně nerezového POP filtru

navrženo a vyrobeno v Austrálii

10-ti letá záruka (po registraci na stránkách výrobce)
I když je tělo nové NT1 téměř identické s předchozí verzí NT1-A, jedná se od základu o zcela nový mikrofon.


Kapsle

Srdcem mikrofonu NT1 je nová kapsle HF6 od RODE, která je perfektním příkladem toho, jak lze skloubit tradiční design, moderní technologie a zvuk připomínající slavné mikrofony do jednoho. A to vše při extrémně nízkém hluku provozu. Důraz byl kladen především na co nejvěrnější podání středového pásma. To společně s hedvábnými výškami a teplými kulatými basy předurčuje NT1 k absolutnímu standardu ve své třídě.


Interní odpružení

Uvnitř těla mikrofonu naleznete nové zavěšení mikrofonní kapsle, které využívá patentované technologie Lyra od společnosti Rycote®. Tento interní shock mount izoluje kapsli HF6 v ose X, Y a Z a vykazuje lepší výsledek odpružení než konvenční systémy. Výrazně je tedy omezen manipulační ruch při práci s mikrofonem. Tento systém je v RODE mikrofonu použit vůbec poprvé.


Elektronika

Elektroniku NT1 tvoří vysoce kvalitní komponenty. Obvody mikrofonu jsou sestaveny a testovány strojově, za dohledu zkušených inženýrů v australském závodě RODE. Díky tomuto pečlivému výrobnímu procesu vznikl nejtišší mikrofon vůbec - pouze 4.5dBA vlastního hluku. NT1 je nejtišší studiový kondenzátorový mikrofon na světě!


Tělo a povrchová úprava

Tělo NT1 z vysoce kvalitního hliníku (6061) je před nástřikem poniklované proti korozi. Samotný nástřik probíhá pokročilou elektrostatickou aplikační technikou, která zaručuje rovnoměrné barevné pokrytí. Vypečený povrch nástřiku je pak laserově doplněn o grafické prvky, včetně typické zlaté tečky známé ze všech mikrofonů RODE. Díky tomuto procesu je tělo NT1 pevné a vysoce odolné vůči poškrábání.


SMR a duální systém Lyre

Nový pavouk SMR, který byl vyvinut inženýry RODE, je opatřen unikátním duálním systém odpružení Lyre, s cílem zlepšit celkovou účinnost filtrace. Menší vnitřní struna působí jako napínací element a udržuje každou strunu v neutrální poloze, která je nejúčinnější při rušení vibracemi.

Rám SMR je vyroben z lehkého a vyztuženého polymeru, typicky používaném ve vysoce namáhaných aplikacích (např. automobilový a vojenský průmysl, bezpečnostní systémy apod.). Vibrační síla je rozkládaná rovnoměrně kolem vnějšího rámu pomocí širokých montážních lišt, čímž se zvyšuje účinnost systému Lyra.


POP filtr

Na výrobě pop filtru, který je součástí držáku SMR, se u RODE s náklady nešetřilo. Vyroben je z nerezové lékařské oceli, která se při výrobě nejdříve chemicky leptá, pak tvaruje a svařuje do požadovaného tvaru. Výsledný povrchový nástřik je docílen za pomoci elektrostatické aplikační techniky. Filtr se zasazuje do silikonového tlumiče v těle SMR, čímž se minimalizují možné rezonance mezi SMR a filtrem samotným.


Upínací systém SMR

Upínací systém SMR využívá větší plochu pro zvýšení tření a manipulační hmotnosti, aniž by došlo k přetažení zajišťovacího závitu. Díky tomuto řešení je upínací systém prakticky imunní vůči opotřebení při častém používání. | RODE | Mikrofony

RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony

Videa k RODE NT1 Kit

RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofon s interním odpružením Lyre Rycote.

RODE NT1 Kit | Studiové mikrofony

Komentáře ke zboží RODE NT1 Kit

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.