• Registrace

ROLAND BK-3 klávesy s doprovody

ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 1
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 2
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 3
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 4
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 5
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 6
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy - 7
Doprava zdarma

ROLAND BK-3 klávesy s doprovody

Značka: ROLAND Katalogové číslo: ROLAND_BK_3 Záruka: 24 měsíců
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody, Roland Boss -5 let záruka
12 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 10 736 Kč
Původně: 12 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy

Popis ROLAND BK-3 klávesy s doprovody

ROLAND BK-3 klávesy s doprovody, Roland Boss -5 let záruka

Je to ideální nástroj pro hudebníky jakými jsou například sóloví baviči nebo domácí hobby hráči. Keyboard BK-3 přináší novou úroveň vystupování do kategorie začátečnických keyboardů s doprovody.Díky širokému spektru zvuků a doprovodů, možnosti přehrávání souborů z USB paměti, vestavěným reproduktorům a dalším vlastnostem, přináší tento plně soběstačný nástroj pod vaše prsty sílu orchestru.Počínaje one man show až po velké společenské události poskytuje BK-3 nekonečné hodiny radosti z přehrávání všech hudebních stylů.


Přenosný, nezávislý keyboard s vestavěným ozvučením

Vysoce kvalitní zvuky, rytmy a doprovody

Pohodlné a intuitivní uživatelské rozhraní

Kompatibilní s hudebními rytmy z nástrojů Roland řad BK, E, G a VA

Pomocí volitelné USB paměti přehrává různé doprovodné formáty (SMF, MP3, WAV a rytmy) a nahrává vaše vystoupení

Funkce Roland Wireless Connect umožňuje bezdrátovou komunikaci s iPhone a iPad; iOS aplikace jsou zdarma ke stažení a nabízejí sdílení hudby, zobrazení textů a jiné

Dostupné v černé nebo bílé barvě

Široká paleta zvuků a rytmů

BK-3 má ve výbavě zvuky a rytmy pokrývající mimořádný rozsah hudebních žánrů z celého světa, včetně Východní Evropy, Latinské Ameriky a Asie. Přes 850 zvuků a 50 bicích sad otevírá celý vesmír zvuků pro přehrávání melodií a doprovody. Kompatibilita s formáty GM2, GS a XG Lite zaručuje kvalitní přehrávání standardních MIDI souborů.


Přehrává doprovody a rytmy z USB paměti

BK-3 umí přehrávat různé externí doprovodné formáty z volitelné USB paměti, včetně WAV a MP3 audio souborů, SMF a Roland rytmů (řad BK, E, G a VA). Tempo přehrávání a tóninu songu nebo audio souborů lze snadno nastavit tak, aby vyhovovaly hlasovému rozsahu zpěváka nebo dalším nástrojům. Funkce Center Cancel redukuje hlasitost vokálů u běžně dostupných WAV/MP3 songů, což je ideální pro karaoke zpívání a hraní s potlačením jedné stopy.


Jednoduché nahrávání audio

Speciální tlačítko na čelním panelu zjednodušuje nahrávání audio signálu přímo do USB paměti, to umožňuje nahrát kompletní zvuk BK-3, kdykoliv potřebujete nahrávku pro osobní prezentaci nebo sdílet svou hru s přáteli a rodinou. Vaše nahrávky se ukládají jako WAV data v CD kvalitě, což usnadňuje jejich vypálení na audio CD, po přenesení do počítače.


Roland Wireless Connect pro iPhone a iPad

Kompatibilita s Roland Wireless Connect umožňuje uživatelům BK-3 komunikovat s iPhonem nebo iPadem pomocí volitelného bezdrátového USB adaptéru WNA1100-RL. Existuje velké množství zábavných aplikací pro iOS dostupných zdarma. Například Air Recorder pro snímání audio signálu BK-3 do iPhonu a Lyrics Viewer pro zobrazení textů v SMF songu na iPadu. Díky aplikaci Show Your Music můžete vytvořit video klipy svého hudebního představení a sdílet je přes sociální sítě! | ROLAND | Klávesové nástroje

0 1 0 0
ROLAND BK-3 klávesy s doprovody | Keyboardy

Komentáře ke zboží ROLAND BK-3 klávesy s doprovody

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.