• Registrace

ROLAND BK-9 klávesy s doprovody

ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 1
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 2
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 3
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 4
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 5
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 6
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy - 7
Doprava zdarma

ROLAND BK-9 klávesy s doprovody

Značka: ROLAND Katalogové číslo: ROLAND_BK_9 Záruka: 24 měsíců
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody, Roland Boss -5 let záruka
49 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 41 314 Kč
Původně: 49 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy

Popis ROLAND BK-9 klávesy s doprovody

ROLAND BK-9 klávesy s doprovody, Roland Boss -5 let záruka

Klávesy s doprovody BK-9 jsou novou vlajkovou lodí mezi nástroji řady BK. Přinášejí vynikající zvuky, špičkovou rytmiku a výběr dalších jedinečných vlastností. Široká paleta hudebního světa je ovladatelná dotyky vašich prstů. K dispozici je obrovský výběr zvuků – včetně renomované řady Roland SuperNATURAL – s velkým množstvím remastrovaných rytmických doprovodů téměř pro každý hudební žánr, od klasiky po moderní směry. Inovativní systém se dvěma LCD a intuitivní rozvržení panelu usnadňují ovládání vaší virtuální kapely, zatímco skvělé efekty a přiřaditelné ovladače umožňují velmi snadno dobrousit finální zvuk. Díky množství dalších vlastností, jako například přehrávání nebo nahrávání skladeb z USB, vestavěnému 16-stopému sekvenceru, funkci skladatel rytmů a mnohým dalším je BK-9 mocným nástrojem pro profesionální hraní, skládání hudby i příležitostnou domácí zábavu.


Top modelem je 76-klávesový nástroj s prvotřídními zvuky, který se vyznačuje moderními vlastnostmi automatického doprovodu a lehkým, přenosným designem

Přes 1,700 zvuků a 70 bicích sad včetně 22 zvuků SuperNATURAL a 500 zcela nových zvuků

Legendární Virtual Tone Wheel varhany se speciálními harmonickými táhly nabízejí autentický zvuk vintage varhan

540 rytmů (včetně 25 nových) remasterovaných na vynikající audio kvalitu, přes 1000 stylů Music Assistent

Pět nezávislých multi-efektových procesorů (MFX), plus speciální masteringové efekty

Zcela nové uživatelské rozhraní s intuitivním rozložením panelu, dvěma LCD displeji a funkcí Mixer

Profesionální 16-stopý sekvencer, vestavěné funkce skladatel rytmů; akordová smyčka a Audio Key

Přehrávání a nahrávání songů, neomezený seznam skladeb a ukládání souborů do USB paměti

Mikrofonní vstup XLR se speciálním efektem reverb; kompozitní video výstup se zobrazením textů a fotografií

Kompatibilní se zařízeními pod Apple iOS přes rozhraní Roland Wireless Connect, podpora USB připojení do iPadu přes rozhraní Apple iPad Camera Connection Kit

iOS aplikace zdarma ke stažení včetně BK Partner, Lyrics Viewer, Air Recorder a dalších

Skvěle přenosný profesionální nástroj určený pro živé hraní

Vybavený 76-klávesovou klaviaturou profesionální kvality s hmotností nižší než 9.4 kg je BK-9 překvapivě lehký, což usnadňuje přenášení kamkoliv kde potřebujete hrát. Jeho uživatelské rozhraní s inovativním dvojím LCD displejem, logickým rozvržením panelu a řadou speciálních a uživatelem přiřaditelných kontrolerů je uzpůsobeno maximálně efektivně s ohledem na jednoduché ovládání při hře. Pro každý part můžete v reálném čase uložit až 10 oblíbených zvuků, což mimořádně oceníte právě při živém hraní. 1000 připravených stylů Music Assistant umožňuje okamžitá nastavení pro libovolný hudební žánr. Do USB paměti však můžete uložit neomezený počet těchto nastavení jako seznam skladeb.


Velký výběr zvuků

Nejlepší nástroj si zaslouží tu nejlepší zvukovou sadu. A BK-9 nabízí přes 1,700 fantastických zvuků a 70 bicích sad. 22 zvuků má původ v proslulé technologii Roland SuperNATURAL, které poskytují ultra realisticky znějící akustické nástroje s přirozenou výrazovou škálou. Výbava dále zahrnuje 500 zcela nových zvuků zvláště pečlivě vybíraných pro BK-9 z rozsáhlých knihoven Roland. Zvukový generátor Virtual Tone Wheel přináší pod vaše prsty legendární varhanní zvuky s harmonickými táhly a efektem rotary, který je pro autentický varhanní zvuk nepostradatelný. BK-9 je připraven pro další rozšíření. V oblasti User Tone je prostor pro budoucí kolekce zvuků řady BK.


Remastrované rytmy

Díky plnohodnotné výbavě doprovodů určené pro prakticky jakýkoliv hudební žánr který vás napadne, se s BK-9 stavíte do čela nejuniverzálnějšího doprovodného tělesa s jakým jste kdy hráli. Z 540 vestavěných rytmů je 25 zcela nových. Veškeré rytmy byly remastrovány se špičkovými zvuky BK-9 a zpracovány novými, výkonnými efekty do impozantní audio kvality rovnou z nahrávacího studia. S využitím USB paměti můžete přidávat neomezené množství dalších rytmů a také přehrávat MP3, WAV a SMF soubory.


Multi-efekty a vestavěný mix

Pět nezávislých multi-efektových generátorů (MFX) nabízí obrovské množství možností při zpracování zvuku díky třem MFX určeným výhradně pro rytmy a dvěma MFX vyhrazeným partům pro hru v reálném čase. Globální efekty reverb a chorus jsou k dispozici rovněž spolu se dvěma mastering procesory pro optimalizaci zvuku sekcí rytmiky a partů pro hru v reálném čase, aby vyhovovaly místu produkce a doladit nahrávky do finální podoby. Skvělou novou vlastností pro živé hraní je funkce Mixer, umožňující okamžité nastavení úrovní rytmiky a partů pro hru v reálném čase, parametrů MFX a dalších s pomocí harmonických táhel na čelním panelu.


Výkonné nástroje pro vaši kreativitu

Vestavěný 16-stopý sekvencer je profesionální platformou pro komponování a editaci SMF souborů, zatímco skladatel rytmů může snadno tvořit a upravovat vlastní rytmy. Praktická vlastnost Chord Loop umožňuje nahrávat a ukládat akordové sekvence pro ovládání rytmů. To se skvěle hodí pro generování doprovodných šablon při hraní oběma rukama ve stylu sólo/melodie, ale také při přípravě kompletního aranžmá skladeb pro živé hraní ke cvičení, popř. komponování v sekvenceru. S funkcí Audio Key lze zvukové soubory uložené v USB paměti přiřadit sedmi horním klávesám na klaviatuře, čímž získáte rychlý přístup pro přehrání uložených pasáží během hraní. Navíc můžete hru na BK-9 snadno nahrát přímo do USB paměti jako audio soubory ve formátu WAV připravené pro vypálení na CD.


Zábavné doplňky

Jestliže zpíváte nebo doprovázíte zpěváka, oceníte u BK-9 praktický mikrofonní XLR vstup vybavený phantomovým napájením, vlastním efektem reverb a snadno dostupným ovládáním na čelním panelu. Kompozitní výstupní jack Video Out umožňuje zobrazit texty a akordové značky obsažené v souborech MP3/SMF na externím video monitoru během představení, aby mohli zpívat a bavit se také jiní. Můžete zobrazit i prezentaci fotografií, takže posluchači se baví jejich sledováním při poslechu hudby.


Roland Wireless Connect a aplikace pod iOS zdarma

BK-9 je kompatibilní s doplňkem Roland Wireless Connect, který zajišťuje bezdrátovou komunikaci s iPhone, iPad, nebo iPod touch od Apple díky volitelnému bezdrátovému USB adaptéru Roland WNA1100-RL. iPad můžete do BK-9 zapojit také přímo pomocí USB kabelu a sady iPad Camera Connection Kit. Existuje velké množství aplikací pod iOS, které s BK-9 můžete využít včetně Air Recorder pro jamování a nahrávání vaší hry (iPhone/iPad), BK Partner pro vyhledání zvuků a rytmů (iPad), Lyrics Viewer pro zobrazení SMF textů (iPad) a mnoha dalších. | ROLAND | Klávesové nástroje

0 1 0 0
ROLAND BK-9 klávesy s doprovody | Keyboardy

Komentáře ke zboží ROLAND BK-9 klávesy s doprovody

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.