ShopRoku 2016 logo

Podpořte nás v soutěži ShopRoku a hlasujte pro náš e-shop! Děkujeme :-)

  • Registrace

Roland CUBE-80GX kytarové kombo

Roland CUBE-80GX kytarové kombo | Tranzistorová komba - 1
Doprava zdarma

Roland CUBE-80GX kytarové kombo

Značka: ROLAND Katalogové číslo: Roland_CUBE_80GX Záruka: 24 měsíců
Roland CUBE-80GX kytarové kombo, univerzální pódiové i studiové kombo s připojením pro iOS, Roland Boss -5 let záruka
8 490 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 7 017 Kč
Původně: 8 490 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Roland CUBE-80GX kytarové kombo | Tranzistorová komba

Popis Roland CUBE-80GX kytarové kombo

Roland CUBE-80GX kytarové kombo, univerzální pódiové i studiové kombo s připojením pro iOS, Roland Boss -5 let záruka

Výroba postavená na špičkovém zvuku a maximální spolehlivosti. To jsou fakta, která proslavila jméno CUBE. Naše nová řada CUBE-GX tento trend jen potvrzuje a k tomu přidává víceúčelové operace a konektivitu pro iPhone, iPad a iPod touch. Vlajková loď CUBE-80GX skrývá neskutečný výkon 80W a 12" reproduktor vlastní výroby. Získáváte tak prvotřídní výkon v kompaktním zesilovači, připraveném pro živé hraní. 11 typů COSM zesilovačů a tři nezávislé kanály – včetně plně programovatelného SOLO kanálu – nabízí zvuky pro hraní v libovolném stylu. K dispozici je také dálkové ovládání sloužící k přepínání kanálů, efektů a dalších funkcí prostřednictvím volitelného pedálového kontroleru GA-FC. i-CUBE LINK posouvá cvičení i mobilní nahrávání na novou úroveň díky vestavěnému audio rozhraní, kde můžete využít využít svá oblíbená iOS zařízení.


80W kytarové kombo s 12“ reproduktorem vlastní výroby Roland

Tři kanály: JC CLEAN, LEAD (10 různých COSM typů zesilovače) a SOLO

SOLO kanál je plně programovatelný, dovoluje uložit a vyvolat typ zesilovače plus nastavení EQ a ostatních efektů

Tři nezávislé efektové sekce: EFX (pět typů), DELAY včetně Tap tempa a REVERB

Přepínání kanálů nohou, zapínání/vypínání efektů a další pomocí pedálového kontroleru GA-FC (nutno dokoupit)

Jack i-CUBE LINK poskytuje jednoduché audio spojení s iPhonem, iPadem a dotykovým iPodem touch (kabel je součástí výbavy)

Volně dostupná CUBE JAM aplikace pro iOS přehrává songy a potlačené stopy k jamování a umožní vám nahrávat COSM zvuky komba CUBE-40GX, spolu s přehráváním hudby

3-pásmový EQ s ovládáním PRESENCE; vestavěná chromatická/manuální ladička

Dynamo pro živé hraní

Díky výkonu 80W a 12" reproduktoru vlastní výroby je CUBE-80GX kombo profesionální úrovně na pódium i do studia s bohatým a dynamickým zvukem, integrovanými efekty a silným výkonem. Pro nahrávání a širší pokrytí zvuku u prostornějších místností použijte LINE OUT a/nebo RECORDING OUT jacky, které vysílají zvuk ve studiové kvalitě včetně COSM modelovaných reproduktorů přímo do mixpultu. Výstup RECORDING OUT má dvojí funkci, lze jej využít jako PHONES jack s umlčením vestavěného reproduktoru, což oceníte zejména při domácím hraní nebo rozehrávání v zákulisí. Díky legendárním konstrukčním standardům a robustnímu provedení je CUBE-80GX kompaktní, snadno přenosný a připravený odolávat těžkostem při cestování.


Univerzální COSM zesilovače a tři nezávislé kanály

CUBE-80GX je vybaven širokou škálou typů COSM zesilovačů a třemi nezávislými kanály pro maximální míru všestrannosti zvuku. Kanál JC CLEAN nabízí modernizovaný čistý tón slavného Roland JC-120, kdežto kanál LEAD zahrnuje deset různých modelů zesilovačů od černošského blues Clean po britský Overdrive či originální EXTREME amp, určený pro masivní metalové riffy s vysokým gainem. Třetí kanál SOLO je plně programovatelný a umožňuje uložit veškerá nastavení kanálu JC CLEAN nebo LEAD, společně se zvolenými efekty EQ a dalšími.


Špičkové efekty a další

Díky třem nezávislým, jednoduše použitelným efektovým sekcím obsahuje vaše kombo CUBE-40GX celý arzenál špičkových kytar. Sekce EFX nabízí pět různých typů stompbox efektů, speciální sekce DELAY má dva různé typy zpoždění a tlačítko TAP rychle nastavuje hodnoty zpoždění. REVERB zde najdete také, včetně emulace vintage pružiny nebo studiového stylu. CUBE-80GX je dále vybaven chromatickou nebo manuální ladičkou vestavěnou přímo do komba!


Ovládání výkonu během hraní

Volitelný GA-FC Foot kontroler je skvělým doplňkem pro profesionální CUBE-80GX. Je vybaven šesti spínači určenými k výběru kanálů zesilovačů a zapínání/vypínání efektových sekcí. Dále dvěma expression pedálovými jacky pro ovládání hlasitosti vstupu a hlavního výstupu nohou. Nastavení je bleskové – GA-FC nepotřebuje AC adaptér, takže jej jednoduše zapojíte dodaným stereo 1/4" kabelem. Dálkové přepínání kanálů u CUBE-40GX je také možné pomocí volitelných pedálových spínačů BOSS FS-5U nebo FS-6.


i-CUBE LINK: Vestavěné rozhraní pro iOS zařízení

Ve výbavě CUBE-80GX je inovativní převodník i-CUBE LINK Roland, umožňující integrovat iPhone, iPad nebo iPod touch s reálným kytarovým kombem se skvělým zvukem. Na rozdíl od typicky neskladných a objemných iOS kytarových převodníků, i-CUBE LINK propojí vaše zařízení do audio jacku rychle a snadno díky přibalenému kabelu, kterým proudí dvoucestná komunikaci s běžnými hudebními aplikacemi. Díky i-CUBE LINK můžete přehrávat hudební stopy a posílat kytarový zvuk ve studiové kvalitě i s efekty do nahrávací aplikace podle potřeby. Všestranný i-CUBE LINK jack lze také použít jako jednoduchý stereo vstup, díky čemuž budete moci zapojit téměř jakýkoliv hudební přehrávač nebo audio zařízení a přehrávat přes CUBE-80GX.


Aplikace CUBE JAM: Výkonná, zábavná a zdarma!

Volně dostupná aplikace CUBE JAM od Rolandu vám změní vaše iOS zařízení na zábavné řídící centrum pro jamování, nahrávání a učení. Prostřednictvím i-CUBE LINK na CUBE-20GX budete moci přehrávat známé songy s potlačenou stopou pro jamování a dlouhé hodiny s nimi hrát s využitím úžasných COSM zvuků. CUBE JAM také nahrává audio přes i-CUBE LINK zapojení, takže své nápady a improvizaci snadno zachytíte. Po dokončení nahrávání můžete nastavit hlasitost kytary a doprovodné hudby nezávisle na sobě a poté svůj mix exportovat do WAV souboru 16-bit, 44.1 kHz. Aplikace také obsahuje skvělé nástroje pro hudební cvičení včetně nezávislého nastavení rychlosti a ladění audio přehrávání, funkci Center Cancel k odstranění sól a vytvoření vlastních stop k jamování a mnoho dalšího. | ROLAND | Nástrojové aparatury

0 1 0 0
Roland CUBE-80GX kytarové kombo | Tranzistorová komba

Komentáře ke zboží Roland CUBE-80GX kytarové kombo

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.