• Registrace

SC CV1B-0300

SC CV1B-0300 | 3m - 1
SC CV1B-0300 | 3m - 2

SC CV1B-0300

Značka: SOMMER CABLE Katalogové číslo: CV1B-0300 Záruka: 24 měsíců
Mikrofonní kabel CLASSIQUE s konektory NEUTRIK vyroben speciálně pro SommerCable,pozlacené kontakty, kabel je ve VINTAGE stylu, délka kabelu 3m.
683 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 564 Kč
Původně s DPH: 779 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
SC CV1B-0300 | 3m

Popis SC CV1B-0300

Mikrofonní kabel CLASSIQUE s konektory NEUTRIK vyroben speciálně pro SommerCable,pozlacené kontakty, kabel je ve VINTAGE stylu, délka kabelu 3m.

Mikrofonní kabel CLASSIQUE, průřez kabelu 6,5mm, průřez vodičů 2x0,34mm, stínění 95% s konektory NEUTRIK vyroben speciálně pro SommerCable,pozlacené kontakty, kabel je ve VINTAGE stylu, délka kabelu 3m. | Hotové kabely Hotové kabely SommerCable. | Mikrofonní kabely
SC CV1B-0300 | 3m

Komentáře ke zboží SC CV1B-0300

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."

Zobrazit produkty od SOMMER CABLE

Katalog Sommer Cable (elektronický - pdf)

Tištěný katalog Sommer Cable Vám zašleme zdarma společně s objednávkou. Pro získání stačí na konci objednávky do poznámky uvést text „Sommer Cable katalog“.