• Registrace

SCHILL GT380.RM

SCHILL GT380.RM | Kabelové cívky - 1
Doprava zdarma

SCHILL GT380.RM

Značka: SOMMER CABLE Katalogové číslo: GT380.RM Záruka: 24 měsíců
Kabelový naviják německého výrobce SCHILL, vyrobeno z velice houževnatého plastu. Součástí je boční držák kabelu KOMB.RM.
3 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 3 298 Kč
Původně: 3 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SCHILL GT380.RM | Kabelové cívky

Popis SCHILL GT380.RM

Kabelový naviják německého výrobce SCHILL, vyrobeno z velice houževnatého plastu. Součástí je boční držák kabelu KOMB.RM.

Kabelový naviják německého výrobce SCHILL, vyrobeno z velice houževnatého plastu. Součástí je boční držák kabelu KOMB.RM.Tabulka množství kabelu: http://www.sommercable.com/1__produkte/1__110_zubehoer/344_leertrommel_schill/Trommel_schill.htm | Kabelové cívky Kvalitní kabelové navíjecí cívky SCHILL a příslušenství. | Kabelové cívky
Kvalitní kabelové navijáky vhodné pro náročné mobilní aplikace.
0 1 0 0
SCHILL GT380.RM | Kabelové cívky

Komentáře ke zboží SCHILL GT380.RM

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."