• Registrace

Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB

Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB | Snímače Humbucker - 1

Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB

Značka: SEYMOUR DUNCAN Katalogové číslo: SAPH-2B_ZEB Záruka: 24 měsíců
Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB, vyroben s živoucí legendou moderní hard rockové kytary, kytaristou Slashem.
2 999 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 479 Kč
Původně: 3 337 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB | Snímače Humbucker

Popis Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB

Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB, vyroben s živoucí legendou moderní hard rockové kytary, kytaristou Slashem.

Snímač APH-2 Alnico Pro II Slash

Tento humbucker je výsledkem spolupráce firmy Seymour Duncan s živoucí legendou moderní hard rockové kytary, kytaristou Slashem.


Jedná se o přesnou repliku snímače, jímž je osazen Slashův oblíbený vintage Les Paul, se kterým tento kytarový velikán natočil většinu materiálu kapel Guns N´Roses, Velvet Revolver či Slash´s Snakepit a který i nadále zůstává jeho hlavním nástrojem pro studiovou práci.


Důvodem k vytvoření věrné reprodukce tohoto snímače byla snaha přenést onen dokonale vyladěný zvuk Slashovy oblíbené studiové kytary do nástrojů, které Slash používá naživo.


Stejně jako standardní model APH-1 Alnico II Pro je Slashův signature model vybaven magnetem typu Alnico 2. Výstupní signál je však posílen na úroveň, která z kytar typu Les Paul snadno dostane bohatý sustain a onen drsný crunch, který je pro Slashovu hru tak příznačný.


Výsledný zvuk je žhavý a přitom příjemně sladký. Je jako stvořený pro jazz, blues a klasický rock. Dobře se uplatní také při hře se slide válečkem. Zamilují si ho především ti kytaristé, kteří zkreslení tvoří spíše zesilovačem, než brutální výstupní silou kytarového snímače.


Také další konstrukční prvky odpovídají technickým specifikacím snímačů, jimiž je vybaven Slashův vintage Les Paul. Patří mezi ně například jednožilové vedení či kovová základna s dlouhými úchyty.


Přestože je tento snímač primárně koncipován pro využití s kytarami typu Les Paul, vynikajících výsledků lze dosáhnout i při spojení s pololubovými či lubovými nástroji.


Využití snímače je univerzální, v pozici u krku produkuje bohatý a čitelný zpěvný tón, v pozici u kobylky je výsledný zvuk patřičně agresivní a disponuje zvýrazněným pásmem výšek. | SEYMOUR DUNCAN | Snímače

0 1 0 0
Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB | Snímače Humbucker

Komentáře ke zboží Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker ZEB

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Seymour Duncan

Seymour Duncan je americký výrobce špičkových snímačů pro elektrické kytary a baskytary. V portfoliu výrobce jsou i efektové pedály. V dnešní době se snímače Symour Duncan používají na kytarách Fender, Gibson, Yamaha, ESP, Ibanez, Jackson a dalších. Snímače používá mnoho hráčů z nejvyšší ligy, jako jsou Yngwie Malmsteen, Slash, Billy Gibbons nebo Mike Stern.