• Registrace

SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C

SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C | Snímače Humbucker - 1
SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C | Snímače Humbucker - 2
SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C | Snímače Humbucker - 3
Doprava zdarma

SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C

Značka: SEYMOUR DUNCAN Katalogové číslo: SSH-55-SethLover Záruka: 24 měsíců
SH-55 je výsledkem spolupráce Seymoura Duncana a vynálezce humbuckerů Setha Lovera. Originální reprodukce P.A.F. z roku 1955. SSH-55N NCO 2C.
3 336 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 757 Kč
Původně: 3 749 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C | Snímače Humbucker

Popis SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C

SH-55 je výsledkem spolupráce Seymoura Duncana a vynálezce humbuckerů Setha Lovera. Originální reprodukce P.A.F. z roku 1955. SSH-55N NCO 2C.

Reprodukce na základě spolupráce vynápzce originálního P.A.F. Seth Lovera a Seymour Duncan.
Varianta : ke krku, nickel cover, 2 žíly
 
SH-55 je výsledkem spolupráce Seymoura Duncana a vynálezce humbuckerů Setha Lovera. Originální reprodukce P.A.F. z roku 1955. SSH-55N NCO  2C.
 
Originální P.A.F. z roku 1955 byl do detailu reprodukován, včetně plastových cívkových špulek, smaltovaných drátů, tyčových magnetů Alnico II, dřevěných rozpěrek, papírové lepící pásky a základní desky z postříbřeného niklu místo obvykle používané mosazi, která se negativně projevuje na vysokých kmitočtech. Kvůli autentickému zvuku a designu nejsou snímače navoskovány. Zvukově je snímač podobný modelu Vintage P.A.F.: krkový snímač dodává i té “nejstudenější“ kytaře příjemně teplý zvuk, zatímco kobylkový snímač se díky absenci voskové vrstvy dokáže svým průrazným zvukem prosadit jak na nahrávkách, tak ve studiu. Ideální pro Country, Jazz, Blues a Classic Rock.  - SH-55 Seth Lover Model - krková a kobylková verze, zlaté nebo niklované pouzdro, dvou nebo čtyřžilový kabel - originální zvuk ála 1955  - magnet Alnico II - stejnosměrný odpor krk 7,2 kOhm - stejnosměrný odpor kobylka 8,1 kOhm - rezonanční frekvence krk 8,14 kHz - rezonanční frekvence kobylka 5,9 kHz - stíněný koaxiální nebo 4-žilový přívodní kabel
| SEYMOUR DUNCAN | Snímače
0 1 0 0
SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C | Snímače Humbucker

Komentáře ke zboží SEYMOUR DUNCAN SH55 Seth Lover SH-55 Neck Nickel 2C

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Seymour Duncan

Seymour Duncan je americký výrobce špičkových snímačů pro elektrické kytary a baskytary. V portfoliu výrobce jsou i efektové pedály. V dnešní době se snímače Symour Duncan používají na kytarách Fender, Gibson, Yamaha, ESP, Ibanez, Jackson a dalších. Snímače používá mnoho hráčů z nejvyšší ligy, jako jsou Yngwie Malmsteen, Slash, Billy Gibbons nebo Mike Stern.