• Registrace

SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3

SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3 | Single - jednocívkové basové snímače - 1
Doprava zdarma

SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3

Značka: SEYMOUR DUNCAN Katalogové číslo: SSTC-3M3 Záruka: 24 měsíců
Elektronika se zabudovaným eqalizerem pro elektrické baskytary. Pro Music Man® StingRay® basy a jiné basy s single pasivním snímačem.
3 573 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 953 Kč
Původně: 4 159 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3 | Single - jednocívkové basové snímače

Popis SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3

Elektronika se zabudovaným eqalizerem pro elektrické baskytary. Pro Music Man® StingRay® basy a jiné basy s single pasivním snímačem.

Elektronika se vyznačuje nízkým šumem, zkreslením a velkou přebuditelností. Basy jsou hluboké a pevné, středy a výšky pak mohou být nastaveny od velice jemných až po zvláště průbojné a prezentní. Vysunutím knoflíku regulace hlasitosti se aktivuje Slap mód, tedy nastavení EQ optimalizované pro tento styl hry. Elektronika Music Man Bass je vhodná pro všechny hudební a herní styly. - třípásmová aktivní elektronika Basslines pro MusicMan

- se spínačem Slap

- dostupné ve verzích se třemi nebo čtyřmi knoflíky

- verze se třemi knoflíky: hlasitost / Slap, středy, regulace basů a výšek je nad sebou

- verze se třemi knoflíky: hlasitost / Slap, basy, středy, výšky

- dodáváno včetně veškerých potřebných dílů: špičkové potenciometry na základní desce, držák baterií, stereo konektor, černě eloxované vroubkované knoflíky | SEYMOUR DUNCAN | Snímače

0 1 0 0
SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3 | Single - jednocívkové basové snímače

Komentáře ke zboží SEYMOUR-DUNCAN STC-3M3

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Seymour Duncan

Seymour Duncan je americký výrobce špičkových snímačů pro elektrické kytary a baskytary. V portfoliu výrobce jsou i efektové pedály. V dnešní době se snímače Symour Duncan používají na kytarách Fender, Gibson, Yamaha, ESP, Ibanez, Jackson a dalších. Snímače používá mnoho hráčů z nejvyšší ligy, jako jsou Yngwie Malmsteen, Slash, Billy Gibbons nebo Mike Stern.