• Registrace

SEYMOUR DUNCAN STR-2

SEYMOUR DUNCAN STR-2 | Snímače Single - 1

SEYMOUR DUNCAN STR-2

Značka: SEYMOUR DUNCAN Katalogové číslo: SSTR-2CHR Záruka: 24 měsíců
Jednocívkový snímač Seymour Duncan STR2 s vysokou výstupní úrovní, průbojným teplým zvukem plným basů a středů a s nejvěřitelným twangem!
1 822 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 1 506 Kč
Původně: 2 089 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
SEYMOUR DUNCAN STR-2 | Snímače Single

Popis SEYMOUR DUNCAN STR-2

Jednocívkový snímač Seymour Duncan STR2 s vysokou výstupní úrovní, průbojným teplým zvukem plným basů a středů a s nejvěřitelným twangem!

Vzal se zkrátka vintage snímač a upravil se pro vyšší výstupní úroveň signálu. Výsledkem je snímač s průbojným plným zvukem basů a středů, kterému nechybí silný twang. Citlivá cívka s pólovými nástavci přesných délek přináší dlouhý sustain. Krkový snímač má podobně konstruovanou cívku s vysokou výstupní úrovní, jako kobylková verze. Ideální pro Country Pop, Rockabilly, Blues, Jam a klasický Rock. - rhythm snímač Hot Tele® pro pozici u krku

- magnety Alnico V

- stejnosměrný odpor: 9,70 kOhm

- rezonanční frekvence: 8,00 kHz

- přívodní kabel s PVC izolací

- chromovaný kryt | SEYMOUR DUNCAN | Snímače

SEYMOUR DUNCAN STR-2 | Snímače Single

Komentáře ke zboží SEYMOUR DUNCAN STR-2

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Seymour Duncan

Seymour Duncan je americký výrobce špičkových snímačů pro elektrické kytary a baskytary. V portfoliu výrobce jsou i efektové pedály. V dnešní době se snímače Symour Duncan používají na kytarách Fender, Gibson, Yamaha, ESP, Ibanez, Jackson a dalších. Snímače používá mnoho hráčů z nejvyšší ligy, jako jsou Yngwie Malmsteen, Slash, Billy Gibbons nebo Mike Stern.

Zobrazit produkty od SEYMOUR DUNCAN