• Registrace

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m | Datové kabely, LAN, DANTE - 1
Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m | Datové kabely, LAN, DANTE - 2
Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m | Datové kabely, LAN, DANTE - 3
Doprava zdarma

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m

Značka: SOMMER CABLE Katalogové číslo: MERCATOR_CAT.5_65 Záruka: 24 měsíců
Hotový profesionální EtherSound kabel CAT.7, ideální na mobilní aplikace. Navinutý na cívce Schill GT310, konektory Neutrik Ethecon, délka 65m.
11 499 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 503 Kč
Původně: 11 499 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m | Datové kabely, LAN, DANTE

Popis Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m

Hotový profesionální EtherSound kabel CAT.7, ideální na mobilní aplikace. Navinutý na cívce Schill GT310, konektory Neutrik Ethecon, délka 65m.

Hotový profesionální EtherSound kabel, ideální na mobilní aplikace, použitý kabel SommerCable Mercator CAT.7 PUR navinutý na kvalitní kabelové cívce SCHILL GT310 s předním návinem, osazeno konektory NEUTRIK RJ45 NE8MC. Délka kabelu 65m. Černá barva kabelu.
 
MERCATOR 581-0071 CAT.7 PUR
perfektní kabel pro mobilní aplikace. Použitá kvalitní bezkyslíkatá měď. Tímto kabel můžete propojit váš digitální pult se stageboxem až do délky 105m.Testováno ES specialisty. Kabel je kompatibilní pro konektory RJ45 NEUTRIK. Jeho složení PUR obalu je velice flexibilní a díky kvalitnímu opletu i velice odolné proti nechtěnému poškození. Průměr hlavních vodičů 4x2x0,14mm, jemně spletené 100% stínění, průměr PUR nehořlavé izolace 6,5mm. Kapacitata 1m 45pF. Velocity factor 0,75. Hmotnost 1m 40g. Barva černá.
 
Na obrázku je barva kabelu fialová. Tento hotový kabel lze dodat v černé nebo fialové barvě.
| Hotové kabely Hotové kabely SommerCable. | EtherSound Datové
Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m | Datové kabely, LAN, DANTE

Komentáře ke zboží Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR - 65m

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."