• Registrace

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m | Datové kabely, LAN, DANTE - 1
Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m | Datové kabely, LAN, DANTE - 2
Doprava zdarma

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m

Značka: Sommer Cable Katalogové číslo: MERCATOR_CAT.7_XL Záruka: 24 měsíců
Hotový profesionální EtherSound kabel, ideální na mobilní aplikace. Navinutý na cívce Schill HT380, konektory RJ45C6XL, délka 125m.
25 790 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 21 314 Kč
Původně s DPH: 26 700 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 257 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m | Datové kabely, LAN, DANTE

Popis Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m

Hotový profesionální EtherSound kabel, ideální na mobilní aplikace. Navinutý na cívce Schill HT380, konektory RJ45C6XL, délka 125m.

Hotový profesionální EtherSound kabel, ideální na mobilní aplikace, použitý kabel SommerCable Mercator CAT.7 PUR XL navinutý na kvalitní kabelové cívce SCHILL HT380 s předním návinem, osazeno kvalinímy konektory RJ45C6XL. Délka kabelu 125m. Černá barva kabelu.


MERCATOR 581-0251 CAT.7 PUR XL 10GBit

perfektní kabel pro mobilní aplikace. Použitá kvalitní bezkyslíkatá měď. Tímto kabel můžete propojit váš digitální pult se stageboxem až do délky 150m.Testováno ES specialisty. Kabel je kompatibilní pro konektory RJ45 Harting a RJ45C6XL.Jeho složení PUR obalu je velice flexibilní a díky kvalitnímu opletu i velice odolné proti nechtěnému poškození. Průměr hlavních vodičů 4x2x0,26mm, jemně spletené 100% stínění, průměr PUR nehořlavé izolace 8,5mm. Kapacitata 1m 44pF. Velocity factor 0,75. Hmotnost 1m 80g. Barva černá.

Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m | Datové kabely, LAN, DANTE

Komentáře ke zboží Sommer Cable EtherSound CAT.7 PUR XL - 125m

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."

Zobrazit produkty od Sommer Cable

Katalog Sommer Cable (elektronický - pdf)

Tištěný katalog Sommer Cable Vám zašleme zdarma společně s objednávkou. Pro získání stačí na konci objednávky do poznámky uvést text „Sommer Cable katalog“.