• Registrace

Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m

Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m | 3m - 1

Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m

Značka: SOMMER CABLE Katalogové číslo: LX3C-0300-SW Záruka: 24 měsíců
Nástrojový kabel s úhlovým vypínacím konektorem konektorem HICON HI-J63MA14 a rovným konektorem HICON HI-J63M03-G, zlacené kontakty, délka kabelu 3m.
590 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 488 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m | 3m

Popis Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m

Nástrojový kabel s úhlovým vypínacím konektorem konektorem HICON HI-J63MA14 a rovným konektorem HICON HI-J63M03-G, zlacené kontakty, délka kabelu 3m.

Speciální nástrojový kabel s nízkým útlumem a vypínacím úhlovým konektorem. Kabel je vhodný pro náročné kytaristy při živých vystoupeních i studiových aplikací. Použití kabel Sommer Cable SPIRIT LLX s průměrem středového vodiče 1x 0,38mm a odolným PVC pláštěm o průměru 7,5mm. Kabel je osazen vypínacím úhlovým konektorem HICON HI J63MA14 a rovným konektorem HICON HI-J63M03-G. Konektory mají pozlacené kontakty. Délka kabelu 3m.
 
Speciální kabel Sommer Cable SPIRIT LLX
Sommer Cable Spirit LLX je high end nízko kapacitní nástrojový kabel pro live a studiové aplikace.
Zachovává přirozený zvuk a signál, je velmi čistý s kytarou, baskytarou a klávesami.
Menší ztráty díky nízké kapacitě.
Velmi flexibilní, extrémně dlouhá životnost díky použití speciálního vodiče a opletení.
 
Vítěz v kategorii kytarové kabely.
Mnoho specialistů na kabely uvádí, že nenašli vhodnější kabel pro svoji práci … "one of the world’s ultra-low loss guitar cables"
 
Nesymetrický kabel s extrémně nízkou kapacitou a extra flexibilním pláštěm.
Jádro se skládá z jedné hlavní žíly, která je vytvořena z jemných drátků s celkovým průřezem 1x0,38mm (AWG 21), speciální 100% křížené měděné stínění s izolační uhlíkovou vrstvou, OFC vysoce čistá měď, průměr flexibilní pryžového PVC 7,5mm, kapacita na 1m 52pF, hmotnost 1m 62,2g, odolnost proti UV záření.
Speciální pěnová izolace splňuje přísná kritéria pro nejnižší hodnoty kapacity vodiče, tato speciální pěnová izolace se využívá u HD videokabelu, kde jsou vysoké nároky na přenášenou kvalitu video signálu a zároveň je zachována vysoká flexibilita.
 
Využití u studiových i mobilních aplikací.
Vhodné pro náročné kytaristy, baskytaristy, klávesové nástroje, DJ, patch kabely.  
 
Poznámka:
Při vlastní výrobě kabelu je vždy nutné odstranit vodivou uhlíkovou izolační vrstvu, která je pod měděným stíněním, uhlíkové stínění má černou barvu.
 
Nesymetrický audio kabel s extrémně nízkou kapacitou, průřez vodiče 1x0.38mm, 100% stínění, průměr PVC 7.5mm, barva černá.
 
Technické údaje:
Průměr hlavního vodiče: 1x0,38mm (AWG21)
Průměr PVC obalu: 7,5mm
Hmotnost 1m - 62,2g
Kapacita na 1m: 52pF
Stínění: měděné opletení s uhlíkovou vrstvou
UV odolnost: ano
Barva: černá
| Hotové kabely Hotové kabely SommerCable. | Kytarové kabely
Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m | 3m

Komentáře ke zboží Sommer Cable LX3C-0300-SW SPIRIT LLX - 3m

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."

Zobrazit produkty od SOMMER CABLE

Katalog Sommer Cable (elektronický - pdf)

Tištěný katalog Sommer Cable Vám zašleme zdarma společně s objednávkou. Pro získání stačí na konci objednávky do poznámky uvést text „Sommer Cable katalog“.