• Registrace

Sommer Cable OBSERVER 1 HD

Sommer Cable OBSERVER 1 HD | Video kabely - 1

Sommer Cable OBSERVER 1 HD

Značka: Sommer Cable Katalogové číslo: 600-2101 Záruka: 24 měsíců
OBSERVER 1 HD – kombinovaný videokabel 75Ohm a napájení 3x0,75mm, videokabel vyroben z kvalitní OFC mědi s průměrem hlavního vodiče (pevného drátku) 1
115 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 95 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 metrů

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 1 bod.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
Sommer Cable OBSERVER 1 HD | Video kabely

Popis Sommer Cable OBSERVER 1 HD

OBSERVER 1 HD – kombinovaný videokabel 75Ohm a napájení 3x0,75mm, videokabel vyroben z kvalitní OFC mědi s průměrem hlavního vodiče (pevného drátku) 1

OBSERVER 1 HD – kombinovaný videokabel 75Ohm a napájení 3x0,75mm, videokabel vyroben z kvalitní OFC mědi s průměrem hlavního vodiče (pevného drátku) 1x0,6mm a 100% stíněním, které je vytvořeno z kříženého měděného opletu + AL fólií, přenos analogového, digitálního a SDI/HD-SDI signálu. Kabel je velmi flexibilní, odolný proti chladnému prostředí a lze s tímto kabelem lehce pracovat. Kvalitní a odolný PVC plášť určený pro mobilní i pevné aplikace, vynikající stínění a útlum. Teplotní rozsah používaní -20°C - +80°C. Doporučený konektor pro BNC NBNC75BJJ9, celkový průměr PVC 9mm, hmotnost 1m 110g, barva černá.
Sommer Cable OBSERVER 1 HD | Video kabely

Komentáře ke zboží Sommer Cable OBSERVER 1 HD

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."

Zobrazit produkty od Sommer Cable

Katalog Sommer Cable (elektronický - pdf)

Tištěný katalog Sommer Cable Vám zašleme zdarma společně s objednávkou. Pro získání stačí na konci objednávky do poznámky uvést text „Sommer Cable katalog“.