• Registrace

Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý

Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý | 3m - 1

Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý

Značka: SOMMER CABLE Katalogové číslo: SGHN-0300-GE Záruka: 24 měsíců
SommerCable SGHN série jsou hotové mikrofonní kabely určené pro live využití. Kabel Stage 22 Highflex s kvalitní mědí a s high flexibilním PVC obalem.
345 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 285 Kč
Původně: 345 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Popis
Parametry
Komentáře 
Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý | 3m

Popis Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý

SommerCable SGHN série jsou hotové mikrofonní kabely určené pro live využití. Kabel Stage 22 Highflex s kvalitní mědí a s high flexibilním PVC obalem.

SommerCable SGHN série jsou hotové mikrofonní kabely určené pro live využití. Kabel Stage 22 Highflex s kvalitní mědí a s high flexibilním PVC obalem. Kabel se velice dobře smotává za každého počasí. Kvalitní konektory HICON ve stříbrné barvě a stříbrnými piny. Délka kabelu 3m. Barva žlutá.  Kabel STAGE 22 HIGHFLEX  - průřez vodičů 2 x 0,22mm - vodič je spleten z jemných měděných drátků - křížené stínění s faktorem 99% - měkké a ohebný PVC obal - průměr PVC 6,4mm - tloušťka izolace 1,4mm - teplotní rozsah využití -20°C - +70°C - hmotnost 1m 55g - kapacita na 1m 68pF - využití pro mobilní, studio aplikace a pevné instalace - barva žlutá  Konektory HICON X3CM a X3CF -  využití pro náročné audio aplikace  -  přesné a kvalitní zpracování -  3x masivní postříbřené kontakty určené pro letování -  kovový obal v černé barvě -  kovová pojistka proti nechtěnému vytržení -  plastová čepička s gumovou průchodkou -  nová kleština svírá kabel z šesti stran a je šetrná ke kabelu - kleština z měkkého PVC svírá kabel z šesti stran a je šetrná ke kabelu -  přesné a spolehlivé zamykání do panelového konektoru -  konektor je kompatibilní s konektory Neutrik -  Originál design z Německa a logo HICON -  Lze dokoupit plastové barevné rozlišovací kroužky HI-XC-BL (modrý), HI-XC-   GE (žlutý), HI-XC-GN (zelený), HI-XC-OR (oranžový), HI-XC-RT (červený), HI-   XC-VI (fialový), HI-XC-BR (hnědý), HI-XC-WS (bílý), XI-XC-TR (průhledný) -  5 let záruka -  Výrobce SommerCable Made In Germany OP63ZEQZ
| Hotové kabely Hotové kabely SommerCable. | Mikrofonní kabely
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Délka (m) 3
Barva žlutá
Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý | 3m

Komentáře ke zboží Sommer Cable SGHN-0300-GE 3m - žlutý

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."