• Registrace

SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT

SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT | Stageboxy - 1
SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT | Stageboxy - 2

SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT

Značka: Sommer Cable Katalogové číslo: 900-0126 Záruka: 24 měsíců
Extremně robustní a kvalitní stagebox 24IN/8OUT s maximálním využitím prostoru. Otvory pro konektory v D rozměru jako jsou panelové HICON nebo NEUTRI
2 750 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 273 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 27 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT | Stageboxy

Popis SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT

Extremně robustní a kvalitní stagebox 24IN/8OUT s maximálním využitím prostoru. Otvory pro konektory v D rozměru jako jsou panelové HICON nebo NEUTRI

Extremně robustní a kvalitní stagebox 24IN/8OUT s maximálním využitím prostoru. Otvory pro konektory v D rozměru jako jsou panelové HICON nebo NEUTRIK konektory. 24 značených vstupů z přední strany, 8 značených výstupů ze zadní strany. Zadní připojení pro multipin 108 a 64. Volitelné příslušenství AP-24-10/06 pro menší multipiny a AP-24-PG29 pro průchodku o rozměru PG29. Extrémně odolný povrch proti poškrábání díky dvojitému speciálnímu nátěru. Velké a zřetelné značení výstupů a vstupů.
SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT | Stageboxy

Komentáře ke zboží SommerCable Stagebox - PLUG MAMA MKII 24IN/8OUT

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."

Zobrazit produkty od Sommer Cable

Katalog Sommer Cable (elektronický - pdf)

Tištěný katalog Sommer Cable Vám zašleme zdarma společně s objednávkou. Pro získání stačí na konci objednávky do poznámky uvést text „Sommer Cable katalog“.