• Registrace

SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface

SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface | Zvukové karty, Audio Interface - 1
Doprava zdarma

SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface

Značka: SPL ELECTRONICS Katalogové číslo: 1260 Záruka: 24 měsíců
16+16 Channel MADI Interface
36 980 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 30 562 Kč
Původně: 39 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface | Zvukové karty, Audio Interface

Popis SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface

16+16 Channel MADI Interface

16+16 Channel MADI InterfaceSPL Madison nabízí ryzí SPL analogový zvuk dostupný pro kteroukoliv digitální konzoli vybavenou MADI rozhraním, audio routerem a PC MADI kartou. Se svými 16 vstupními a 16 výstupními kanály 1U výšce kombinuje Madison technologii konverze audio signálu „state of the art“ se spolehlivým clock a MADI procesingem. SPL Madison je skvěle znějící konverzní systém s jednoduchou obsluhou a možností rozšíření. Charakteristika- 16 AD a 16 DA převodníky v 1U výšce- Skvěle znějící převodníky se sofistikovanou analogovou sekcí na 36 V audio sběrnicích- +24?dBu profesionální výstupní úrovně- Vvynikající poměr cena/parametry- Až 64 I/O na 1 MADI port (4 jednotky)- Nneutrální latence MADI chaining- 44.1 až 192?kHz, ±10% vari-speed- SPL clock-shop pro jitter-free provoz- Ultra-kompatibilní, MADI IO s velmi nízkou konverzní latencí- Čtyři přímo volitelné referenční úrovně: 15/18/22/24 - Jednoduché ovládání a nastavení přímo z předního panelu- Ergonomické, z dálky dobře čitelné metery pro jasné indikace úrovní každého I/O kanálu- Absolutně tichý low-power (max. 30?W) provoz bez použití chladících větráků - Možnost rozšíření o redundantní napájecí zdroj- 4 analogové, 8-channel multicore DB 25 sockety (TASCAM industry standard)- Made in Germany | SPL
Více jak 20 let patří SPL díky inovativním a vysoce kvalitním produktům mezi špičku v oblasti zvukové techniky. SPL nyní patří mezi nejznámější světové značky v segmentu zpracování analogového audio signálu. Ucelený výrobní program pokrývá všechny požadavky zvukového zpracování od nahrávání až po mastering aplikace.
| MADI interface
MADI interface nabízí legendární SPL analogový zvuk pro všechny systémy vybavené rozhraním MADI (digitální pulty, audio routery, PC MADI karty).
0 1 0 0
SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface | Zvukové karty, Audio Interface

Komentáře ke zboží SPL Madison 16+16 Channel MADI Interface

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.