• Registrace

SPL MasterBay S

SPL MasterBay S | Mixážní pulty, studiové konzole - 1
Doprava zdarma

SPL MasterBay S

Značka: SPL ELECTRONICS Katalogové číslo: 1150 Záruka: 24 měsíců
Mastering routing interface
52 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 43 793 Kč
Původně: 52 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SPL MasterBay S | Mixážní pulty, studiové konzole

Popis SPL MasterBay S

Mastering routing interface

Mastering routing interface- 4 spínatelné insert cesty- Parallel Mix funkce- Automatic A/B porovnání s nastavitelným intervalem- Loudness kompenzace- Trim potenciometry pro všechny vstupní a výstupní úrovně- Velký level knob pro dynamic fading- Minimální redukce signálové konverze- Všechny audio signály jsou kontrolovány přímo odpovídajícími relé, přepínači a potenciometry - žádné zvuk ovlivňující DAC a VCA | SPL
Více jak 20 let patří SPL díky inovativním a vysoce kvalitním produktům mezi špičku v oblasti zvukové techniky. SPL nyní patří mezi nejznámější světové značky v segmentu zpracování analogového audio signálu. Ucelený výrobní program pokrývá všechny požadavky zvukového zpracování od nahrávání až po mastering aplikace.
| Analog Summing Mixers
Sumarizační centrály nabízející špičkovou zvukovou kvalitu a široké možnosti připojení. Tyto jednotky nabízí unikátní a progresivní řešení problematiky sub-mixu pro každé nahrávací studio.
0 1 0 0
SPL MasterBay S | Mixážní pulty, studiové konzole

Komentáře ke zboží SPL MasterBay S

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.