• Registrace

SPL Track One - předváděcí kus

SPL Track One - předváděcí kus | Mic,Line předzesilovače - 1
Doprava zdarma

SPL Track One - předváděcí kus

Značka: SPL ELECTRONICS Katalogové číslo: SPL2960-B Záruka: 24 měsíců
Preamp optimalizovaný pro všechny mikrofony a nástroje.
19 250 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 15 909 Kč
Původně s DPH: 20 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
SPL Track One - předváděcí kus | Mic,Line předzesilovače

Popis SPL Track One - předváděcí kus

Preamp optimalizovaný pro všechny mikrofony a nástroje.

Předzesilovač optimalizovaný pro všechny mikrofony a nástroje, SPL De-Esser, Compressor/limiter stage, 3-pásmový EQ, symetrické XLR a Jack konektory, Diskrétní dual channel mic/instrument peamp, 48V, otáčení fáze, HP, Flair, symetrické XLR/jack konektory, 19", 1U, možnost rozšíření o: - Lundhal Mic input transformer - 24/96 AD převodník | SPL
Více jak 20 let patří SPL díky inovativním a vysoce kvalitním produktům mezi špičku v oblasti zvukové techniky. SPL nyní patří mezi nejznámější světové značky v segmentu zpracování analogového audio signálu. Ucelený výrobní program pokrývá všechny požadavky zvukového zpracování od nahrávání až po mastering aplikace.
| Mikrofonní předzesilovače a nahrávací kanály
Současně s kvalitním mikrofonem představují mikrofonní předzesilovače nejdůležitější prvky při náběru kvalitního a dynamického audio signálu. SPL nabízí několik modelů mikrofonních předzesilovačů a chanel stripů splňujících ty nejnáročnější požadavky. V nabídce jsou jak kvalitní kombinace lampových a Solid State předzesilovačů, tak komplexní Channel Stripy s pokročilou lampovou technologií s možností rozšíření o Lundhal transformátory a ADDA převodníky.
SPL Track One - předváděcí kus | Mic,Line předzesilovače

Komentáře ke zboží SPL Track One - předváděcí kus

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.