• Registrace

Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU

Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU | Software - 1
Doprava zdarma

Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU

Značka: STEINBERG Katalogové číslo: CUBASEARTIST85EDU Záruka: 24 měsíců
Audio/MIDI DAW software, pro studenty/učitele/školy
4 549 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 3 760 Kč
Původně: 4 549 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU | Software

Popis Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU

Audio/MIDI DAW software, pro studenty/učitele/školy

Nové zvukové nástroje - vyšší produktivita - více hudební kreativity


10 důvodů k updatu:

- Zlepšení výkonu pro možnost použití většího počtu virtuální nástrojů, stop, ale i rychlejší načítání projektů

- VCA Fadery* pro komplexní mix a automatizace.

- Render in-place: okamžitý export MIDI a zvuku.

- Vylepšená práce s okny na PC, možnost dockovatelného rack a MediaBay, plus přepracovaný seznam stop.

- Plug-in manager: Uspořádejte, setřiďte a seskupte své efekty a nástroje.

- Nové efekty Virtual Bass Amp, Quadrafuzz v2, Multiband Expander*, Multiband Envelope Shaper*.

- Aktualizace mixu*: režim "panenského" území automatizace, přímé směrování signálu na výstupy a metery zobrazující zvukovou vlnu.

- Allen Morgan Pop-Rock Toolbox: 30 Construction Kits, každý s 25 až 30 zvukovými a MIDI smyčkami.


Zásadní přestavba enginu

V Cubase 8 byl kompletně přepracován celý engine, díky kterému je Cubase mnohem rychlejší, plynulejší a elegantnější.


Vylepšen EQ Channel Stripu

EQ modul Channel Stripu zobrazuje užitečné informace o aktuální pozici myši nad samotným EQ, jako je gain, frekvence a odpovídající výška tónu. Namísto frekvence v Hz můžete pro každé jedno pásmu EQ zadávat hodnoty výšky tónu, plus centy. Sekce “Pre” navíc nyní nabízí možnost volitelné strmosti 6, 12 (výchozí), 24, 36 a 48 jak pro high-, tak low-cut.


Dokovatelný Instrument rack a MediaBay

MediaBay a VST Instrument Rack lze nyní zobrazit v pravé části projektového okna. Výsledkem je nová a efektivnější Rack zóna, která vám umožňuje lepší soustředění se na vaší kreativitu a snižuje počet otevřených oken, které pro svou práci potřebujete.


Nový design seznamu stop a Inspectoru

Přepracovaný seznam stop a Inspector je nyní lépe čitelný. Názvy stop se hledají snáz. A redukovaná sada ovládacích prvků stop v seznamu stop snižuje nepořádek.


Správce plug-inů

Nový správce plug-inů umožňuje třídit a seskupovat plug-in efekty a nástroje na nejvyšší úrovni a nebo

do uživatelských podskupin. Nalezení toho pravého plug-inu je mnohem jednodušší a umožňuje vám to soustředit se na to, co je opravdu důležité. Vytvořte vícero různých kolekcí a sad ze všech nainstalovaných plug-in efektů a nástrojů a pak se mezi nimi snadno přepínejte!


Vylepšená práce s okny

Cubase 8 přináší nový způsob práce s okny, včetně nového správce pracovních ploch (Workspaces). Díky tomu bude vaše workflow mnohem efektivnější. Okna lze libovolně rozmístit na jakýkoliv displej a maximalizovat, obnovovat, minimalizovat a uspořádávat do dlaždic pomocí standardních příkazů operačního systému Windows. Windows nyní také slučují všechna okna Cubase do jediné ikony lišty

Start. K dispozici jsou také náhledy obsahu jednotlivých oken. Režim “Always On Top” (vždy navrchu) nyní funguje pro menší okna jako jsou například plug-iny i v případě, že je toto malé okno umístěno nad maximalizovanými okny, jako je například MixConsole.


Render in-place

Nová funkce Render in-place umožňuje snadný export MIDI a zvukových partů. Můžete přesně definovat, co má být do exportu zahrnuto. Spusťte příkaz a vytvořena bude nová audio stopa s

veškerým nastavením efektů, které je převzato z původní zdrojové stopy, plus je ve stopě obsažen vyrenderovaný zvukový materiál, včetně neporušených hranic jednotlivých událostí.


Quadrafuzz v2

Legenda se vrací! Quadrafuzz v2 umožňuje nezávislé zkreslení až čtyřech pásem, ale zároveň máte plnou kontrolu nad harmonickým zkreslením i šikovnými efekty zpoždění. Umožní vám nakroutit cokoliv od tmavého a výrazného zkreslení s obrovským množstvím bit-crush a zpoždění, až po světlé a téměř akusticky znějící teplá zkreslení. Quadrafuzz v2 je vaše nová efektová jednotka pro zkreslení, kterou lze použít na jakýkoliv nástroj nebo zvuk. Návrh je postaven na originálním Quadrafuzz Craiga Andertona a od něj samotného získal oficiální “Yeah!”.


Avarage ASIO load

Obrovské projekty se otevírají až čtyřikrát rychleji, MixConsole dvakrát rychleji*. Důsledkem nového zvukového enginu je také to, že i tynejnáročnější virtuální nástroje a plug-iny efektů fungují neuvěřitelně efektivně. To umožňuje nastavení mnohem nižší latence, aniž byste zahltili svůj počítač.

* Měřeno na MacPro 4.1, Quad-Core, Intel Xeon, 2,6 GHz, 5GB RAM.

Skutečný výkon se může lišit v závislosti na konkrétní specifikaci systému.


ASIO Guard 2

ASIO Guard 2 používá nízkou latenci pouze na těch stopách, kde na nízké latenci záleží. Na přehrávaných stopách je naopak použita vyšší latence, která šetří výkon.Nyní jsou podporovány i nástrojové stopy, včetně multi-timbrálních, a také nástroje na bázi samplingu, které jsou závislé na streamování dat z pevných disků. Rozšířena byla interní vyrovnávací paměť ASIO-Guard, což zlepšuje výkon zpracování zvuku. Jednoduše nahrávejte a monitorujte stopy v reálném čase a to i v projektech

náročných pro procesor. | STEINBERG | Software

0 1 0 0
Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU | Software

Komentáře ke zboží Steinberg Cubase Artist 8.5 EDU

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.