• Registrace

Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5 | Software - 1
Doprava zdarma

Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Značka: STEINBERG Katalogové číslo: CUBASEPRO85EDUUD5 Záruka: 24 měsíců
Update z Cubase Artist 4/5 EDU na Cubase 8.5 EDU, tato verze je vhodná pro školy, učitele a studenty
8 690 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 7 182 Kč
Původně: 8 690 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5 | Software

Popis Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Update z Cubase Artist 4/5 EDU na Cubase 8.5 EDU, tato verze je vhodná pro školy, učitele a studenty

Nové zvukové nástroje - vyšší produktivita - více hudební kreativity


10 důvodů k updatu

- Zlepšení výkonu pro možnost použití většího počtu virtuální nástrojů, stop, ale i rychlejší načítání projektů

- VCA Fadery* pro komplexní mix a automatizace.

- Render in-place: okamžitý export MIDI a zvuku.

- Vylepšená práce s okny na PC, možnost dockovatelného rack a MediaBay, plus přepracovaný seznam stop.

- Plug-in manager: Uspořádejte, setřiďte a seskupte své efekty a nástroje.

- Nové efekty Virtual Bass Amp, Quadrafuzz v2, Multiband Expander*, Multiband Envelope Shaper*.

- Aktualizace mixu*: režim "panenského" území automatizace, přímé směrování signálu na výstupy a metery zobrazující zvukovou vlnu.

- Allen Morgan Pop-Rock Toolbox: 30 Construction Kits, každý s 25 až 30 zvukovými a MIDI smyčkami.


Zásadní přestavba enginu

V Cubase 8 byl kompletně přepracován celý engine, díky kterému je Cubase mnohem rychlejší, plynulejší a elegantnější.


Avarage ASIO load

Obrovské projekty se otevírají až čtyřikrát rychleji, MixConsole dvakrát rychleji*. Důsledkem nového zvukového enginu je také to, že i tynejnáročnější virtuální nástroje a plug-iny efektů fungují neuvěřitelně efektivně. To umožňuje nastavení mnohem nižší latence, aniž byste zahltili svůj počítač.

Měřeno na MacPro 4.1, Quad-Core, Intel Xeon, 2,6 GHz, 5GB RAM.

Skutečný výkon se může lišit v závislosti na konkrétní specifikaci systému.


ASIO Guard 2

ASIO Guard 2 používá nízkou latenci pouze na těch stopách, kde na nízké latenci záleží. Na přehrávaných stopách je naopak použita vyšší latence, která šetří výkon.Nyní jsou podporovány i nástrojové stopy, včetně multi-timbrálních, a také nástroje na bázi samplingu, které jsou závislé na streamování dat z pevných disků. Rozšířena byla interní vyrovnávací paměť ASIO-Guard, což zlepšuje výkon zpracování zvuku. Jednoduše nahrávejte a monitorujte stopy v reálném čase a to i v projektech

náročných pro procesor.


VCA Fadery

Na analogových konzolích umožňovaly VCA fadery kontrolovat zisk kanálu pomocí stejnosměrného napětí (DC), který umožňoval pohyb skupiny faderů jediným řídícím faderem. VCA fadery v Cubase Pro 8 vám pomohou nejen vytvářet komplexní mixy, ale umožňují také pokročilejší pracovní postupy automatizace při použití funkce Combine VCA: sloučí automatizační křivku VCA faderu s utomatizační křivkou řízeného faderu nebo skupiny faderů.


Direct routing

Cubase Pro 8 obsahuje v MixConsole novou sekci přímého směrování signálu, která vám umožní nastavit skupinu vícero výstupů pro jeden zvukový zdroj. Signál lze do dalšího výstupu nasměrovat pomocí jediného kliknutí myši. Vytvářejte různé verze mixu najednou.


Vylepšen EQ Channel Stripu

EQ modul Channel Stripu zobrazuje užitečné informace o aktuální pozici myši nad samotným EQ, jako je gain, frekvence a odpovídající výška tónu. Namísto frekvence v Hz můžete pro každé jedno pásmu EQ zadávat hodnoty výšky tónu, plus centy. Sekce “Pre” navíc nyní nabízí možnost volitelné strmosti 6, 12 (výchozí), 24, 36 a 48 jak pro high-, tak low-cut.


"Panenská" území automatizace*

Panenská území automatizačních stop zlepšují práci s automatizačními daty: pokud je funkce aktivní, nejsou na dané stopě mezi dvěma automatizačními událostmi zapsaná vůbec žádná automatizační data. Díky tomu je možné využít snadno prostoru mezi dvěma automatizačními událostmi pro nastavení a zápis jiných parametrů.


Metery s tvarem vlny*

Nové metery (Wave Meter) Cubase Pro 8 zobrazují příchozí zvukové události v podobě tvaru zvukové vlny s předstihem. Už žádné přepínání tam a zpět mezi oknem projektu a MixConsole pro nalezení potřebné pozice v projektu a zjištění nadcházející zvukové události v rámci projektu.


Dokovatelný Instrument rack a MediaBay

MediaBay a VST Instrument Rack lze nyní zobrazit v pravé části projektového okna. Výsledkem je nová a efektivnější Rack zóna, která vám umožňuje lepší soustředění se na vaší kreativitu a snižuje počet otevřených oken, které pro svou práci potřebujete.


Nový design seznamu stop a Inspectoru

Přepracovaný seznam stop a Inspector je nyní lépe čitelný. Názvy stop se hledají snáz. A redukovaná sada ovládacích prvků stop v seznamu stop snižuje nepořádek.


Správce plug-inů

Nový správce plug-inů umožňuje třídit a seskupovat plug-in efekty a nástroje na nejvyšší úrovni a nebo

do uživatelských podskupin. Nalezení toho pravého plug-inu je mnohem jednodušší a umožňuje vám to soustředit se na to, co je opravdu důležité. Vytvořte vícero různých kolekcí a sad ze všech nainstalovaných plug-in efektů a nástrojů a pak se mezi nimi snadno přepínejte!


Vylepšená práce s okny

Cubase 8 přináší nový způsob práce s okny, včetně nového správce pracovních ploch (Workspaces). Díky tomu bude vaše workflow mnohem efektivnější. Okna lze libovolně rozmístit na jakýkoliv displej a maximalizovat, obnovovat, minimalizovat a uspořádávat do dlaždic pomocí standardních příkazů operačního systému Windows. Windows nyní také slučují všechna okna Cubase do jediné ikony lišty

Start. K dispozici jsou také náhledy obsahu jednotlivých oken. Režim “Always On Top” (vždy navrchu) nyní funguje pro menší okna jako jsou například plug-iny i v případě, že je toto malé okno umístěno nad maximalizovanými okny, jako je například MixConsole.


Render in-place

Nová funkce Render in-place umožňuje snadný export MIDI a zvukových partů. Můžete přesně definovat, co má být do exportu zahrnuto. Spusťte příkaz a vytvořena bude nová audio stopa s

veškerým nastavením efektů, které je převzato z původní zdrojové stopy, plus je ve stopě obsažen vyrenderovaný zvukový materiál, včetně neporušených hranic jednotlivých událostí. | STEINBERG | Software

0 1 0 0
Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5 | Software

Komentáře ke zboží Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.