• Registrace

Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky

Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche - 1
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche - 2
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche - 3
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche - 4
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche - 5
Doprava zdarma

Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky

Značka: Strymon Katalogové číslo: STRYMON_MULTISWITCH Záruka: 24 měsíců
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky. Rozšíření ovládání pro looper u TimeLine a jednodušší ovládání pro Mobius a BigSky.
3 290 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 719 Kč
Původně s DPH: 4 000 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche

Popis Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky

Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky. Rozšíření ovládání pro looper u TimeLine a jednodušší ovládání pro Mobius a BigSky.

Strymon a čert nikdy nespí. Máte některou z vlajkových lodí TimeLine, Mobius nebo BigSky? Chcete využít další funkce u TimeLine? Je tu ovladač MultiSwitch. Odemyká např. funkce u looper v TimeLine. A protože je to Strymon, můžete jej využívat ve 2 variantách. Buď pracuje jen jako ovladač parametrů Record/Overdub, Play a Stop nebo rozšíří možnosti looperu o ovládání skrytých parametrů: Reverse, Half Speed a Undo/Redo.  U Mobius a BigSky pracuje switch přepínač jako Bank nebo Preset Mode.
TimeLine
Tento  MultiSwitch Vám umožní plnou kontrolu nad Looper v TimeLine v jednoduchém a kompaktním formátu, ale také odemkne další tři looping funkce: Reverse, Half Speed aUndo/Redo. Použijte MultiSwitch můžete použít dvěma způsoby:
    • Multiswitch – TimeLine s 3-tlačítkovým ovladačem umožňuje okamžitý přístup k Record/Overdub, Play a Stop v looperu, tedy jeho spuštění a zastavení přehrávání funkce bez nutnosti držení TAP přepínač, aby jste se přepnuli do režimu Looper. Zůstává tak snadný přístup k delay a možnost jeho ovládání
    •  Multiswitch - TimeLine s 6 tlačítkem ovladačem – pokud podržíte  TAP spínač na TimeLine získáte okamžitý přístup k dalším funkcím Reverse, Half Speed a Undo/Redo. Tím získáte přístup a ovládání looperu 6-ti tlačítky -  vynikající pro živé smyčky a experimentování.
Režim Mode Bank pro TimeLine, BigSky a Mobius
Multiswitch v tomto režimu umožní snadnější procházení přednastavených bank. Pomocí levého přepínače se přesouváte v bankách dolů, pravým v bankách nahoru  a středním přepínačem vybíráte preset. Skvělý způsob, jak prozkoumat a ovládat všechny Vaše předvolby.
 
Režim Preset Mode pro TimeLine, BigSky a Mobius
Multiswitch v tomto režimu umožňuje procházení presetů – krajní přepínače rolují up nebo down a prostřední vybírá zapíná nebo vypíná zvolený Preset. Snadno tak procházíte uloženými presety.  
 
Tap Mode pro TimeLine, BigSky a Mobius
Multiswitch umožňuje s v tomto režimu procházení Vašich uložených předvoleb a ovládání Tap Tempo najednou. Ideální např. pro TimeLine a Mobius - použijte levý přepínač k procházení uložených předvoleb dolů, pravý přepínač pro procházení  nahoru a prostřední přepínač umožní poklepem nastavit společné tempo a modulaci rychlosti.
 
Není třeba dalšího napájení.
Propojovací kabel součástí.
 
Made in USA
| kytarové efekty | Tremolo, vibrato
Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky | Nožní přepínače, Footswitche

Komentáře ke zboží Strymon MultiSwitch pro TimeLine, Mobius a BigSky

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Strymon

Vynikající technologie dělá z pedálů Strymon současnou jedničku na trhu. Spojení vintage modern v tom nejlepším a asi i nejdokonalejším smyslu přináší u efektů Strymon kvalitu, kterou známe jen z "top" produktů posledních desetiletí. Každý efekt je vybaven nesmírně výkonným SHARC čipem, který ve spojení s algoritmy, které léta vytvářeli kytaristé, vyznavači vintage zvuků, pracuje neuvěřitelně. Pokud znáte legendární TC 2290, tak můžete zažít obdobný pocit. Strymon musíte slyšet, abyste uvěřili.

Zobrazit produkty od Strymon