• Registrace

VOX Satchurator

VOX Satchurator | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost - 1

VOX Satchurator

Značka: VOX Katalogové číslo: vox-js-ds-satchurato Záruka: 24 měsíců
VOX s radostí oznamuje první pedál, vzešlý z pokračující spolupráce s kytarovou ikonou Joe Satrianim.
2 790 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 306 Kč
Původně: 2 790 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
VOX Satchurator | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost

Popis VOX Satchurator

VOX s radostí oznamuje první pedál, vzešlý z pokračující spolupráce s kytarovou ikonou Joe Satrianim.


Na bázi znalostí Joe Satrianiho, akumulovaných za desetiletí vynikajících představení, jak živých, tak ve studiu, VOX poodhaluje revoluci kytarového zvuku — The Satchurator™ distortion pedál. Je proveden podle přesných specifikací Satrianiho, takže Satchurator nabízí Satrianiho typický zvuk a přidává nové vlastnosti a vylepšení, které dosud u distortion pedálu nikdo nepřinesl.

Po téměř roční usilovném zkoušení a testování, Satriani a jeho VOX R&D team odhalují tajemství, jež zachycuje jedinečný zvuk distortionu, v moderním hávu nového pedálu. Satchurator dokáže podávat velmi vysokou úroveň gainu, ale současně pracuje mnohem jemněji a hudebněji, než jiné moderní distortion pedály. Také zachovává zvuk a důraz při úhozu na struny, bez ohledu na styl, od jemně zkresleného pro blues, až po classic rock a drtivé styly. Výsledkem je pedál profesionální kvality, který nabízí léta hledaný vintage i moderní zvuk, ve výkonném, univerzálním a mimořádně hudebním pedálu.


"Satchurator je nejhudebnějším, nejdynamičtějším, multifunkčním distortion pedálem, na jaký jsem kdy hrál”, říká o něm Satriani. “Tato nevelká červená krabička je monstrem, pokud jde o zvukový generátor. Je proveden bez výjimky dle mých specifikací a přidává designové inovace, jaké jsem ani nepovažoval za možné, takže team Vox-u přináší přesně to, co na podiu potřebuji, stejně jako ve studiu: distortion pedál, který mi vyhovuje svým ovládáním a dává velký, přirozený, harmonicky bohatý zvuk, kompatibilní s libovolnou konfigurací kytary/pedálů/komba.


Vlastnosti:

Analogový distortion pedál, vyrobený pod důsledným dohledem Joe Satrianiho

Prvky ovládání - Gain, Tone a Volume

Přepínač “More” posílení gainu nabízí dva, nohou přepínatelné zvuky distortion v jednom pedálu. Toto posílení gainu působí dramaticky, je-li knob gainu nastaven na nízkou hodnotu a působí jemně při posílení sóla, když knob gainu nastavíte na maximum.

Přepínač “Pad” maximalizuje dynamiku a zvuk jasné kytary a/nebo efektů (např. wah), když jej zařadíte před distortion.

Vysoký gain a nízký šum dávají patinu vintage i moderním distortion zvukům

Dynamický obvod je odpovědný za vyjetí hlasitosti kytary při zachování high end kytary, při zvýšení hlasitosti.

Specifické knoby krémové barvy udávají přesně polohu a jsou dobře viditelné i na temných podiích | VOX | Nástrojové aparatury

0 1 0 0
VOX Satchurator | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost

Komentáře ke zboží VOX Satchurator

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.