• Registrace

YAMAHA NP-V80 Piaggero

YAMAHA NP-V80 Piaggero | Digitální piana - 1
YAMAHA NP-V80 Piaggero | Digitální piana - 2
YAMAHA NP-V80 Piaggero | Digitální piana - 3
Doprava zdarma

YAMAHA NP-V80 Piaggero

Značka: YAMAHA Katalogové číslo: YA-NPV-80 Záruka: 24 měsíců
YAMAHA NP-V80 Piaggero, lehký a kompaktní keyboard
10 590 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 8 752 Kč
Původně: 10 790 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
YAMAHA NP-V80 Piaggero | Digitální piana

Popis YAMAHA NP-V80 Piaggero

YAMAHA NP-V80 Piaggero, lehký a kompaktní keyboard

YAMAHA NP-V80 Piaggero  •Počet kláves: 76 •Barva: černá •Šířka: 124 •Hloubka: 26 •Výška: 10 •Hmotnost: 4,5 kg.Tenký, lehký a kompaktní keyboard   Spojení designu a hratelnosti - Piaggero Yamaha ztělesňuje téměř lyrická kombinace "piana" a "leggero" - italský výraz pro "lehký" - což dalo vzniknout jeho jménu. NP-V80 je vyšší model NP-V60.   Lehce vyvážená dynamická klaviatura jako na akustickém klavíru s jemnou odezvou digitálního keyboardu  Široká škála zvuků  Bohatý výběr doprovodných stylů  30 interních skladeb a písní pro použití s technologií Performance Assistant, pro výuku a mnoho dalšího  Funkce Arpeggio  Piaggero nabízí snadnou přenosnost a styl a zároveň přináší autentický pocit z akustického klavíru a legendární zvukovou kvalitu Yamaha. Ať už jde o seriózní hru nebo vyplnění kratochvíle - Piaggero nabízí jednoduše radost z klavíru.    Lehce vyvážená dynamická klaviatura jako na akustickém klavíru s jemnou odezvou digitálního keyboardu Stejně jako u skutečného klavíru jsou nožší klávesy těžší na dotyk než vyšší klávesy, s jemnou odezvou klaviatury digitálního keyboardu pro začátečníky.   Široká škála zvuků Zvuk, který bude znít, když budete hrát na klaviaturu lze změnit na housle, flétnu, harfu nebo některý další ze široké škály zvuků. Můžete zcela změnit atmosféru písně napsané pro klavír, pokud místo zvuku klavíru použijete například housle. Objevte zcela nový svět hudební rozmanitosti.   Bohatý výběr doprovodných stylů Vyzkoušejte také automatické doprovodné styly. Doprovodné styly nabízejí plnohodnotnou doprovodnou kapelu a pokrývají širokou škálu hudebních stylů od valčíků, přes pop a rock až po euro-trance... a ještě mnohem více. Vyberte styl, který odpovídá žánru hudby, který chcete hrát. Nebo experimentujte s novými styly a rozšiřte své hudební obzory.   30 interních skladeb a písní pro použití s technologií Performance Assistant, pro výuku a mnoho dalšího Můžete si jednoduše vychutnat poslech 30 interních skladeb a písní, nebo je můžete použít s jednou z mnoha nabízených funkcí - s technologií Performance Assistant, s výukovými funkcemi atd.   Funkce Arpeggio Tato funkce automaticky produkuje arpeggia, pokud jednoduše hrajete příslušné tóny na klaviatuře.
 
D77ZJRNN
| Hudební nástroje | Klávesové nástroje
0 1 0 0
YAMAHA NP-V80 Piaggero | Digitální piana

Komentáře ke zboží YAMAHA NP-V80 Piaggero

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.