Při objednávce nad 300 Kč od nás máte dopravu ZDARMA. Akce platí pouze do konce týdne. více informací

  • Registrace

Yamaha YDP-163B digitálni piano

Yamaha YDP-163B digitálni piano | Digitální piana - 1
Yamaha YDP-163B digitálni piano | Digitální piana - 2
Doprava zdarma

Yamaha YDP-163B digitálni piano

Značka: YAMAHA Katalogové číslo: YDP163B Záruka: 24 měsíců
Digitálne piano s 88 klávesami / kladivková mechanika Graded hammer 3 (GH3) / , barva Satin Black
27 590 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 22 802 Kč
Původně s DPH: 34 474 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Yamaha YDP-163B digitálni piano | Digitální piana

Popis Yamaha YDP-163B digitálni piano

Digitálne piano s 88 klávesami / kladivková mechanika Graded hammer 3 (GH3) / , barva Satin Black

Digitální piano YAMAHA YDP 163 je vylepšenou verzí populárního modelu YDP 143.  Jedná se o suverénně nejkvalitnější a nejvíce prodávaný nástroj ve své cenové kategorii. Doporučují jej jak učitelé v hudební školách, tak i profesionální hráči a to zejména pro jeho zvukové vlastnosti, skvělou klaviaturu a spolehlivost.
 Vynikající hratelnost a pocit ze hry. Pro všechny, kteří si chtějí zdokonalit své klavírní schopnosti, nabízí Yamaha model YDP-163, digitální piano standardního vzhledu s autentickou kvalitou klavíru. S nově navrženou klaviaturou, věrným zvukem klavíru a v klasickém designu vám YDP-163 pomůže splnit váš sen stát se lepším klavíristou.
 Nová klaviatura GH3 (Graded Hammer 3) s povrchem ze syntetické slonoviny byla navržena speciálně pro tento nový model. Je vyvážená pro zachycení odporu kladívek a kláves srovnatelném s akustickým klavírem, proto je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší hráče. Nový povrch syntetické slonoviny zabraňuje nechtěnému klouzání prstů z kláves a přináší pocit ze hry, který může nabídnout jen firma se zkušenostmi s výrobou akustických klavírů jako je Yamaha. Pórovitý povrch absorbuje vlhkost prstů a umožňuje pianistovi pohodlně hrát delší dobu.
 Dokonalý zvuk klavírů Yamaha je vysledkem mnoha let zkušeností a vývoje.  Zvukové jádro Pure CF čerpá z pečlivých nahrávek uznávaného koncertního křídla Yamaha. Nahrávky jsou v několika dynamických úrovních, od pianissima po fortissimo, takže si můžete vychutnat jemný dotek v tichých pasážích nebo výrazný zvuk při hlasité hře.
Díky speciální Yamaha funkci Intelligent Acoustic Control (IAC) si můžete užívat dokonalý a vyvážený zvuk při jakémkoliv nastavení hlasitosti. Před zavedením IAC byl zejména při nižších hlasitostech problém se ztrátou basových a výškových frekvencí. Intelligent Acoustic Control automaticky upravuje poměr basových a výškových frekvencí v závislosti na nastavení hlasitosti.
 Vestavěný 2-stopý sekvencer je skvělý způsob pro záznam vaší hry a následný poslech pro sledování, jak se zlepšujete. Můžete si nahrát také zvlášť pravou a zvlášť levou ruku a cvičit pak samostatně jednotlivé ruce s vlastním nastavením tempa. Takže nyní můžete pak cvičit jednu ruku, zatímco nástroj vám přehrává part druhé ruky. Nahrávky jsou ukládány ve standardním MIDI formátu pro pozdější přehrání nebo expeort dat do vašeho PC.
Kombinací dvou zvuků, jako například piano a smyčce, můžete objevit nové herní zkušenosti. Nic neoživí cvičení na piano tak, jako když si zkusíte danou skladbu zahrát jiným zvukem, nebo zkombinujete dva zvuky a posunete tak vlastní kreativitu opět o krok dále.
Nástroj poskytuje dostatečnou polyfonii bez nežádoucích useknutých tónů, i pokud navrstvíte dva zvuky na sebe, budete hrát současně oběma rukama, s dlouhými drženými akordy a i se stisknutým pedálem. Takže i když se stanete pokročilejším hráčem a bude hrát složitější skladby, vaše digitální piano na to bude připraveno.
 V nástroji je nahráno 50 klasických klavírních skladeb. Součástí je také kniha s notami ke všem těmto skladbám s názvem "50 Greats for the Piano". Naučte se jednoduše hrát tyto skladby tak, že si například vypnete part jedné ruky a tento budete hrát naživo nebo si snížíte tempo. Nebo můžete tyto krásné skladby použít pro poslech.
 Yamaha vytvořila unikátní funkci Stereophonic Optimizer. Po připojení sluchátek automaticky upraví zvuk tak aby zněl i nadále prostorově a vycházel jakoby přímo z těla nástroje. Díky funkci Stereophonic Optimizer si můžete i při hře se sluchátky vychutnávat dokonalý pocit ze hry.
Pomocí portu USB snadno propojte váš nástroj s počítačem nebo mobilním zařízením (telefonem, tabletem) pro interakci s širokou paletou výukových aplikací nebo třeba aplikací pro tvorbu hudby. Některé aplikace vám mohou pomoci při výuce hry na nástroj, jiné nabízejí třeba sdílení vašich nahrávek.
Čtyři barevné varianty skvěle ladí k vašemu interiéru
Dostupné jsou čtyři barevné varianty: Černý ořech, Tmavý palisandr, Bílý jasan a Bílá. Můžete si vybrat barvu, která bude ladit s interiérem, kde bude nástroj umístěn.
 
Rozměry: 136 x 85 x 42 cm Váha: 42 kg
| Hudební nástroje | Klávesové nástroje
Yamaha YDP-163B digitálni piano | Digitální piana

Komentáře ke zboží Yamaha YDP-163B digitálni piano

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Zobrazit produkty od YAMAHA