Při objednávce nad 300 Kč od nás máte dopravu ZDARMA. Akce platí pouze do konce týdne. více informací

  • Registrace

Yamaha YDP-V240 digitální piano

Yamaha YDP-V240 digitální piano | Digitální piana - 1
Doprava zdarma Novinka

Yamaha YDP-V240 digitální piano

Značka: YAMAHA Katalogové číslo: YDPV240 Záruka: 24 měsíců
YAMAHA YDP-V240 realistický zvuk klavíru, propracované funkce a absolutní radost ze hry
44 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 37 182 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Yamaha YDP-V240 digitální piano | Digitální piana

Popis Yamaha YDP-V240 digitální piano

YAMAHA YDP-V240 realistický zvuk klavíru, propracované funkce a absolutní radost ze hry

 
Klaviatura GHS s AWM dynamickými stereo vzorky zvuků, širokou škálou autentických zvuků a doprovodnými styly.
 
Klaviatura Graded Hammer Standard (GHS) s matným povrchem černých kláves
3-vrstvé AWM dynamické stereo vzorky
Podpora funkce "Half-pedal"
Polyfonie 64 hlasů
Akustické, super-expresivní zvuky kategorií Natural!, Live!, Cool! a Sweet! a DSP efektová jednotka
Funkce "Easy Song Arranger" a technologie "Performance Assistant"
USB připojení pro pohodlné ukládání a přehrávání hudebních dat
Nový model řady ARIUS - Yamaha YDP-V240 je základní model plnohodnotného digitálního piána s rozsahem 88 kláves a standardně vyváženou klaviaturou GHS. Díky klaviatuře GHS je hra na YDP-V240 opravdu požitek, ať už při cvičení nebo při vystoupení. 3-vrstvé dynamické stereo vzorky přináší autentický zvuk a navíc YDP-V240 obsahuje širokou škálu realistických a dynamických zvuků pro hodiny a hodiny interaktivních hudebních zážitků.
 
Funkce
 
Vyvážená kladívková klaviatura GHS s matným povrchem černých kláves
Stejně jako na tradičním akustickém piánu jsou klávesy v nižších polohách těžší při stisku než klávesy ve vyšších polohách. Matný povrch černých kláves zvyšuje luxusní vzhled klaviatury.
 
Nastavitelná dynamická citlivost
Vyberte si z nastavení hard, medium nebo soft tak, aby to odpovídalo vašemu stylu hry a síle prstů. Vypněte dynamickou citlivost pro pevně nastavenou odezvu - ideální pro hru zvukem varhan.
 
Dynamické stereo vzorkování Advanced Wave Memory (AWM)
AWM je vzorkovací systém, který vytváří zvuky velice podobné originálním akustickým zvukům za použití digitální technologie záznamu zvuku nástrojů a aplikací vysoce kvalitních digitálních filtračních technologií na zaznamenané audio vzorky. Průběh signálu klavírního zvuku se liší v závislosti na dynamice od pianissima až po fortissimo. AWM dynamické vzorkování umožňuje toto zohlednit a vytvořit tak několik dynamických vzorků v různých sílách úhozu. Čím více se použije těchto dynamických vzorků, tím lepší je kvalita expresivity výsledného zvuku.
 
Funkce "Half-pedal"
Umožňuje přizpůsobit délku dozvuku v závislosti na tom, jak moc je pedál stisknutý. Větší stisk pedálu znamená větší dozvuk.
 
Zvuky kategorie Live!, Cool! a Sweet!
Široká paleta akustických a elektronických zvuků různých nástrojů. Je zde použito mnoho dlouhých, stereo a vícevrstvých vzorků proto, aby bylo možné plně postihnout přirozený charakter, rezonanci, výraz a vibrato skutečného nástroje.
 
Automatický doprovod
Funkce automatického doprovodu vám umožní snadno řídit doprovod tím, že budete hrát levou rukou akordy. To vám umožní automaticky vytvořit zvuk celé kapely nebo orchestru - a to i když budete hrát zcela sami. Automatický doprovod se skládá z rytmických patternů daného stylu. Široká škála stylů v nástroji pokrývá různé hudební žánry, včetně popu, jazzu a mnoha dalších. Tyto doprovodné styly umožňují každému, dokonce i začátečníkům, dosáhnout skvělé sólové prezentace.
 
Funkce Easy Song Arranger
I když každá písnička má svůj původní styl, vy si můžete vybrat libovolný jiný styl a změnit žánr písničky díky funkci Easy Song Arranger. To znamená, že můžete hrát písničku, která je normálně baladou, například jako bossa novu nebo v rytmu hip hopu atd. Můžete snadno vytvořit zcela odlišné aranže jednoduchou změnou stylu jakým je daná píseň hrána v originálu. Můžete změnit také zvuk hrající hlavní melodii a zvuk, kterým dohráváte do písně naživo na klaviaturu a totálně tak změnit výsledek.
 
Technologie Performance Assistant (P.A.T.)
Chcete hrát spolu s přehrávanou písní naživo na klaviaturu a podávat vždy perfektní výkon? I když budete hrát špatné tóny! Jediné, co musíte udělat, je hrát na klaviaturu - například střídavě levou a pravou rukou - a pokud budete hrát v rytmu hudby, tak díky technologii P.A.T. budete vypadat jako profík.
 
Hudební databáze plus externí soubory
Chcete si zahrát písničku ve vašem oblíbeném žánru, ale nejste si jisti, jaký vybrat nejlepší zvuk a styl pro tento typ hudby? Stačí vybrat vhodný styl hudby z hudební databáze (Music Database). Na panelových nastaveních se automaticky přiřadí ideální kombinace zvuků a stylu. Navíc tento nástroj umožňuje přenášet soubory hudební databáze z počítače nebo pracovat se soubory uloženými na USB flash disku. Tyto soubory mohou být použity stejně jako interní hudební databáze.
 
Port USB TO DEVICE
Připojte USB flash disk do portu USB TO DEVICE v nástroji. Toto vám umožní ukládat nebo natahovat registrační nastavení a uživatelské skladby vytvořené přímo v nástroji, stejně tak i načítat data z připojeného zařízení.
 
Digitální signálový procesor (DSP)
DSP efekt může být přiřazen k hlavním nebo Dual (navrstveným) zvukům. V nabídce jsou efekty od reverbu - který umožní díky dozvuku navodit tu správnou náladu - až po efekty distortion a další dynamické efekty, které rozšíří možnosti zvuku, nebo ho dokáží totálně změnit.
 
Port USB TO HOST
Ponořte se do světa počítačových hudebních programů a využívejte je. Připojení a nastavení je mimořádně snadné a můžete pak například přehrávat vaše nahrávky MIDI skladeb z počítače různými zvuky - a to vše z jednoho nástroje.
 
Snadná interpretace s hudební notací na displeji
Při přehrávání skladby je na displeji zobrazována odpovídající notace skladby, která právě zní. Toto je skvělý způsob, jak se naučit číst noty. Pokud daná skladba obsahuje také textová a akordová data*, pak se spolu s notací zobrazí na displeji také text a akordy. * Pokud daná skladba neobsahuje žádná odpovídající textová nebo akordová data, pak nebude žádný text nebo akordy zobrazeny.
 
Výukový systém Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
Yamaha Education Suite (Y.E.S.) je moderní soubor užitečných výukových funkcí zabudovaný přímo do nástroje. Díky němu se můžete sami učit hrát. Y.E.S. vám pomůže zvládnou mistrně vybranou skladbu v jednotlivých krocích a lekcích. Každou lekci lze cvičit odděleně levou a pravou rukou, nebo dohromady.
 
Tlačítko Piano Reset
Hraní klavírním zvukem je díky tlačítku Piano Reset rychlé a zcela snadné. Jediným stiskem příslušného tlačítka vyvoláte skvěle znějící zvuk klavíru, zvuk úžasně bohatý, že budete mít pocit, že hrajete na skutečné piáno.
| Hudební nástroje | Klávesové nástroje
Yamaha YDP-V240 digitální piano | Digitální piana

Komentáře ke zboží Yamaha YDP-V240 digitální piano

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Zobrazit produkty od YAMAHA