• Registrace

Zoom U-22

Zoom U-22 | Zvukové karty, Audio Interface - 1
Zoom U-22 | Zvukové karty, Audio Interface - 2
Zoom U-22 | Zvukové karty, Audio Interface - 3
Zoom U-22 | Zvukové karty, Audio Interface - 4
Novinka

Zoom U-22

Značka: ZOOM Katalogové číslo: U-22 Záruka: 24 měsíců
Kvalitní kompaktní mobilní audio rozhraní pro záznam a reprodukci, kvalitní mikrofonní preamp, 24 Bit/96 kHz, součástí Ableton Live 9 Lite
2 650 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 190 Kč
Původně: 2 673 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Zoom U-22 | Zvukové karty, Audio Interface

Popis Zoom U-22

Kvalitní kompaktní mobilní audio rozhraní pro záznam a reprodukci, kvalitní mikrofonní preamp, 24 Bit/96 kHz, součástí Ableton Live 9 Lite

Rozhraní pro každou příležitost
U-22 je vysoce kvalitní a mobilní audio rozhraní pro záznam a reprodukci, které si Vás získá inovativním, praktickým a přenosným dvoukanálovým designem. Na iPadu či notebooku lze díky němu pořizovat bez problémů a na libovolném místě vysoce kvalitn
 
Vysoce kvalitní mikrofonni předzesilovač
U-22 má vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovač s nízkou hladinou šumu, který se skvěle hodí pro nahrávání vokálů, hudebních nástrojů a řadu dalších příležitostí a který pracuje v rozlišení 24 Bit/96 kHz s nezměněnou kvalitou záznamu. Audio rozhraní U-22 nabízí přesně tentýž vysoce kvalitní zvuk jako audio rozhraní U-24 a U-44, avšak v podstatně kompaktnějším formátu.
 
Inovativní praktický design
Možnost napájení audio rozhraní U-22 pomocí USB sběrnice na přenosném zařízení činí z U-22 rovněž dokonalého společníka pro nahrávání pomocí notebooku či zařízení iPad, k čemuž navíc přispívá praktický a kompaktní design audio rozhraní. Inovativní konstrukce umožňuje rychlý přístup k přípojkám, ovládacím prvkům a spínačům a zajišťuje tak snadnou obsluhu a jednoduché
 
Vysoká věrnost záznamu a reprodukce
Audio rozhraní U-22 je vybaveno výkonným, nízkošumovým mikrofonním předzesilovačem (-120 dBu IN), který je totožný s předzesilovači použitými v populárním mobilním rekordéru H6. Tímto způsobem jsou při nahrávání a reprodukci umožněna rozlišení až do 24 Bit/96 kHz. U-22 můžete kromě toho využít jako sluchátkový zesilovač ve studiové kvalitě, abyste si mohli kdykoli vychutnat svou oblíbenou hudbu v té nejlepší kvalitě.
 
Možnosti připojení
XLR/TRS combo vstup v U-22 lze použít pro nahrávání pomocí mikrofonu nebo linkového signálu. Navíc lze aktivovat fantomové napájení o 48 V, aby bylo možné připojit kytary a basy s vysokou impedancí a další pasivní nástroje. U-22 má kromě toho mini stereo výstup, díky čemuž lze pořídit také záznamy ze zdrojů jako tablet-PC, mixážní pult nebo přenosné audio zařízení.
 
Vylepšete své živé vystoupení
U-22 je dokonalým zvukovým společníkem pro hudebníky, kteří chtějí do svého živého vystoupení začlenit digitální zpracování zvuku nebo předem nahrané zvuky. Připojte své rozhraní na svůj laptop nebo iPad, otevřete své softwarové efekty či looper a pošlete zpracovaný signál přes RCA konektory (cinch) do mixéru nebo PA systému.
 
Monitoring s nulovou latencí
Díky přepínači přímého monitorování můžete s U22 poslouchat zvukový signál přímo ještě předtím, než je přenesen na počítač - tímto způsobem lze nahrávat a mixovat s nulovou latencí. Více možností monitoringu nabízejí samostatné RCA konektory a nezávislý výstup pro sluchátka.
 
V dodávce je zahrnut program Ableton Live 9 Lite
Zkombinujte audio rozhraní U-22 se softwarem Ableton Live 9 Lite a získejte tak vše, co dnes potřebuje každý hudebník. Díky této kombinaci můžete své skladby nahrávat rychle a intuitivně a dále je upravovat pomocí efektů studiové kvality, jako je ekvalizér, kompresor, reverb, delay, chorus, filtry a mnohé další.
  
Stručný přehled všech vlastností
  • Stereo USB audio rozhraní pro PC/Mac/iPad
  • Vstup XLR/TRS s výkonným mikrofonním předzesilovačem (identický s předzesilovači v mobilním rekordéru H6)
  • Vysoce kvalitní záznam a přehrávání s rozlišením až 24 bit/96 kHz
  • Provoz přibližně 5 hodin s 2 alkalickými bateriemi typu AA
  • Obsahuje kód na stažení softwaru Ableton Live 9 Lite
  • Volba Hi-Z
  • Přímý monitoring s nulovou latencí
  • Samostatné výstupy L/R s konektory cinch a výstup pro sluchátka
  • Ovladač gainu pro mikrofon/Hi-Z vstup
  • Fantomové napájení +48 V
  
 
 
| ZOOM | Kytarové procesory
Zoom U-22 | Zvukové karty, Audio Interface

Komentáře ke zboží Zoom U-22

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.