• Registrace

Boss BR-800 Digital Recorder

Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry - 1
Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry - 2
Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry - 3
Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry - 4
Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry - 5
Doprava zdarma

Boss BR-800 Digital Recorder

Značka: BOSS Katalogové číslo: Boss-BR_800 Záruka: 24 měsíců
Boss BR-800 Digital Recorder
10 800 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 8 926 Kč
Původně: 11 200 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry

Popis Boss BR-800 Digital Recorder

Boss BR-800 Digital Recorder

Kompletní, přenosné, hudebně-produkční řešení
BOSS pokračuje v tradici skvěle prodejných, přenosných a cenově přijatelných, vícestopých rekordérů, novým BR-800 – bateriemi napájeným studiem pro práci na cestách. Elegantní nový design se vyznačuje dotykovými senzory a SD kartou, jako nahrávacím mediem. Až čtyři stopy lze současně nahrávat, a osm stop současně přehrávat, s další stereo stopou, vyhrazenou pro generátor rytmiky. Výkonný efektový procesor BR-800 zahrnuje efekty z GT-10/10B, VE-20 vokálové efekty a harmonie, a na COSM založený modeling akustické kytary. Funkce EZ Recording vás interaktivně provede celým procesem nahrávání. Stereo mikrofon u BR-800 slouží k záznamu nápadu, tzv. ?Song Sketch?. Nezáleží na tom, kde právě jste, každopádně již nepřijdete o momentální hudební nápad, pokud máte u sebe BR-800.
 
4-stopé současné nahrávání, 8-stopé přehrávání, plus přehrávání speciální stereo rytmické stopy
Funkce EZ Recording vás interaktivně provede celým procesem nahrávání
Výkonné kytarové, basové a vokálové efekty, převzaté z vlajkových procesorů BOSS
Song Sketch záznam pro rychlý stereo záznam ve formátu WAV
Pokročilý rytmer se SW Editorem
Funguje jako USB audio převodník i DAW kontroler
Přibalen je Cakewalk SONAR 8.5 LE software s plnými audio smyčkami a doprovodnými stopami
Vlastní stereo kondenzátorový mikrofon pro případ potřeby
Elegantní vzhled, založený na dotykových senzorech
Přibalena 1GB SD karta (podpora 32GB SDHC karet)
Pracuje se šesti AA bateriemi/USB napájením/adaptérem (přibaleným)
EZ Recording
Ať už nahráváte komplikované, vícevrstvé songy, nebo jednoduchý záznam hovoru, proces nahrávání u BR-800 je rychlý a snadný. Začátečníci si zamilují nový režim EZ Recording, který vás interaktivně provede celým procesem nahrávání. Další pomoc nabízí příjemná funkce Retry, která automaticky vyznačí hranice chyb, a funkce Song Sketch, umožňující záznam nápadu. Je zde také vlastní stereo kondenzátorový mikrofon, plus DR-880 rytmer, takže můžete do songu přidávat bicí a perkusní stopy.
 
Profesionální efekty
Obohaťte své nahrávky skvělými efekty BOSS, které jsou ve výbavě BR-800. Mnohé z nich jsou převzaty z vlajkových procesorů BOSS, včetně vokálových efektů VE-20, COSM kytarových/basových zesilovačů a efektů řady GT-10, modely akustické kytary, z předzesilovače AP-1, který dodává zvuk profesionální kvality, snímaný z komba mikrofony, a bohatý zvuk těla akustické kytary, nahrávaný linkou. Budete fascinováni, jaký výkon je vtěsnán do tohoto malého rekordéru, a jak excelentně zní jeho efekty.
 
Mobilita
BR-800 můžete napájet přibaleným AC adaptérem, nebo také šesti AA bateriemi, což zvyšuje jeho mobilitu. Nahrávat tak lze kdekoliv! Stereo mikrofon je rovněž vestavěn do BR-800, kvůli okamžitému záznamu "Song Sketch" – což se hodí pro záznam nápadu songu (na akustické kytaře nebo třeba vokálem), a to kdekoliv.
 
Vlastnosti USB
USB kompatibilita BR-800 zpřístupňuje nejrůznější funkce v počítači. Po zapojení do PC, BR-800 funguje jako USB audio převodník pro nahrávání, s využitím interních efektů.
BR-800 také může fungovat jako kontroler pro DAW software.
 
COSM (Composite Object Sound Modeling)
COSM (Composite Object Sound Modeling) velmi podrobně modeluje nástroje, až na úrovni jednotlivých komponent, s báječnými výsledky, jež zachovávají zvukový charakter originálu, s komplexním vnímáním zvuku nástroje a jeho jedinečnými, prostorovými zvláštnostmi. Např. v případě modelování klasického lampového, kytarového komba, zkušení zvukaři BOSS analyzují a modelují jeho předzesilovač, ovládání, zesilovač, reproduktory i chování kabinetu, jako nezávislé procesy. Jedinečným způsobem pak modelují finální konstrukci komba digitálně, jako kompozici těchto prvků, což v konečném důsledku zní a odpovídá přesnému originálu, a kytarista, který model používá, může hrát bez jakýchkoliv omezení.
| BOSS | BOSS
0 1 0 0
Boss BR-800 Digital Recorder | Záznamová zařízení, rekordéry

Komentáře ke zboží Boss BR-800 Digital Recorder

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.