Při objednávce nad 300 Kč od nás máte dopravu ZDARMA. Akce platí pouze do konce týdne. více informací

  • Registrace

AUDAC MTX48

AUDAC MTX48 | Matice a rozhlasové ústředny - 1
AUDAC MTX48 | Matice a rozhlasové ústředny - 2
AUDAC MTX48 | Matice a rozhlasové ústředny - 3
Doprava zdarma

AUDAC MTX48

Značka: AUDAC Katalogové číslo: MTX48 Záruka: 24 měsíců
4-zónový audio matrix systém - matice
25 090 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 20 736 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Ke stažení
Komentáře 
AUDAC MTX48 | Matice a rozhlasové ústředny

Popis AUDAC MTX48

4-zónový audio matrix systém - matice

4-zónový audio matrix systém - matice
MTX88 je 4-zónový audio matrix systém řady MTX. Osazen 2 symetrickými mikrofonními vstupy s prioritní funkcí, možností phantomového napájení (15V) a 3 pásmový ekvalizér. Další 4 stereo vstupy RCA slouží k připojení vnějších zdrojů typu rádia či CD/MP3 přehrávače. Dva vstupy pro nástěnné ovládací panely mohou být užit jako linkový nebo mikrofonní vstup. MTX48 je ovladatelný přes webové rozhraní, iPhone/iPad,  dálkové ovládání a nástěnné panely. Port RS232 umožňuje připojení jednotky s kterýmkoli domácím či průmyslovým automatickým systémem podporujícím RS232 připojení. Ke každé zóně je na předním panelu přiřazen otočný ovladač s LED indikací. Zabudovaný PFL reproduktor dává možnost předposlechu každého kanalů bez potřeby sluchátek. Symetrické výstupy používají 3-pinovou eurosvorkovnici, doplněnou pro každý výstup o RJ45 konektor pro připojení dodatečných nástěnných panelů.  Díky 24V připojení  je možné MTX provozovat na záložní zdroj v případě výpadku energie.
 
Podporuje Audac Touch
Audac Touch umožňuje ovládání matice přes chytrá zařízení - správu a tvorbu uživatelských přístupů, konfigurace ovládacího prostředí a její design, ovládání dalších zařízení (přehrávače, světla, projektor), kompatibilita s iOS i Android.
 
Parametry:
- 2 symetrické XLR vstupy s 3-pásmovým EQ, phantomové napájení 15V
- 4 stereo RCA vstupy
- 2 vstupy RJ45 (přes nástěnný panel)
- 4 symetrické výstupy
- zabudovaný PFL reproduktor
Možností ovládání:
- RS232 / TCP / IP
- webové rozhraní (Ethernet) / iPhone / iPad / Audac Touch
- nástěnné ovládací panely pro každou zónu (2x vstup)
- přední ovládací panel
 
- napájení: 110 - 240V AC / 50 - 60 Hz
- 24V záložní napájení
- hmotnost: 5 kg
| Maticové systémy
Maticové systémy dokáží efektivně směřovat audio signál do požadovaných místností a zón. V portfoliu naleznete spolehlivé verze pro domácí použití, restaurace a kavárny, ale také vlajkovou loď M2 s pokročilými možnostmi mixování signálu, EQ, limitéry a ořezem. Všechny matice lze ovládat na předním panelu, přes integrované webové stránky s jednoduchým designem či aplikace do chytrých telefonů. Používají se zejména na ozvučení kancelářských prostor, obchodních domů, hotelů, domů a  domácností.
| Digitální maticové systémy
AUDAC MTX48 | Matice a rozhlasové ústředny

AUDAC MTX48

4-zónový audio matrix systém - matice

Odkazy k výrobku AUDAC MTX48

AUDAC MTX48 | Matice a rozhlasové ústředny

Komentáře ke zboží AUDAC MTX48

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audac

AUDAC je přední belgickou společností vyrábějící profesionální produkty pro vybavení a instalace v komerčních i kancelářských budovách. Inovativní přístup a vysoká kvalita jsou základními kameny úspěchu produktových řad značky AUDAC. Neustále posouvá hranice přístupu k ozvučení: jednoduché ovládání pro uživatele, snadná a efektivní instalace a komplexní řešení pro ozvučení různorodých objektů i otevřených prostor, to vše podpořené mnoha patenty. V náročné konkurenci byla tato značka vybrána pro ozvučení nového centra IKEA v Belgii nebo Alex Skyline Plaza ve Frankfurtu.

Zobrazit produkty od AUDAC