Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP | iMusicData
Doprava zdarma

Značka: BOSS Katalogové číslo: AD-10 Záruka: 24 měsíců

Skvěle vybavený profesionální preamp a DI Box pro akustickou kytaru, EQ, kompressor, zabudované efekty, looper, boost, dva kanály
7 640 Kč s DPH
Cena bez DPH 6 314,05 Kč

Věrnostní body

a za nákup produktu získáte 76 bodů.

Garance nejnižších cen

Našli jste na internetu lepší cenu? , pokusíme se cenu ještě snížit.

Popis
Parametry
Alternativy
Komentáře
Dotaz k produktu
Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP | Preampy akustických kytar

Popis Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP

Skvěle vybavený profesionální preamp a DI Box pro akustickou kytaru, EQ, kompressor, zabudované efekty, looper, boost, dva kanály

Každý, kdo hraje na zesílenou akustickou kytaru na pódiu, ví, že není snadné dopracovat se k zvuku s tak inspirativním charakterem, jaký má při "čistém" hraní bez zesilovače. S řešením pro tento problém přichází AD-10. Přináší propracované zvukové nástroje, s nimiž dosáhnete bohatý a přirozený akustický zvuk při každém hraní. Základem AD-10 je plně vybavený dvoukanálový akustický předzesilovač / DI pedál se špičkovou zvukovou kvalitou, rozsáhlými možnostmi pro upravení zvuku a flexibilní konektivitou. K tomu přidáváme vestavěné efekty Ambience, Chorus a Delay, abyste s sebou nemuseli nosit další procesor na efekty.

To nejdůležitější v novém AD-10 je funkce, která posouvá akustické předzesilovače na zcela novou úroveň - funkce Acoustic Resonance. Tato sofistikovaná technologie dokáže obnovit komplexní rezonance těla kytary a strun, které se při zesílení většinou snímacích systémů částečně nebo úplně ztrácejí. Acoustic Resonance vrací do zvuku expresivní a organický charakter, nedílnou součást akustického hraní. A s funkcemi nekončíme - bude se vám hodit i Anti-Feedback s praktickým ovládáním, paměti pro uložení nastavení, 80-sekundový Looper, USB Audio a další.

 • Profesionální předzesilovač / DI pedál pro hraní a nahrávání s akusticko-elektrickou kytarou
 • Funkce Acoustic Resonance obnovuje hřejivé a příjemné zvukové rezonance, které se ztrácejí při použití běžných snímačů
 • Čtyřpásmový EQ a variabilní Low-cut filtr, vyladěný pro optimální tvarování zvuku akustické kytary
 • Multi-band kompresor s technologií MDP pro transparentní ovládání dynamiky
 • Nová funkce Anti-Feedback pro potlačení zpětné vazby a zachování vyváženého tónu
 • Dva kanály s nezávislými EQ pro připojení dvou nástrojů nebo smíchání signálů ze dvou snímačů
 • Vestavěné efekty Ambience, Delay a Chorus s několika typy a parametry
 • Funkce Boost s nastavitelnými parametry tónu
 • Funkce Memory pro uložení 10 nastavení
 • Vestavěný Looper s 80-sekundovou pamětí
 • XLR a ? "konektory pro připojení k PA systému, pódiovému monitoru, zesilovači a externím efektům
 • USB audio interface pro nahrávání do počítače a přehrávání
 • Rychlá a přesná vestavěná ladička
 • Kompaktní a praktický design; Napájecí adaptér nebo baterie (6xAA)

Všechny nástroje, které potřebujete, nyní v jednom kompaktním balení

AD-10 plní sny mnoha seriózních akustických hudebníků, kterí už dlouho hledají tu nejlepší zvukovou reprodukci - má špičkové technologie BOSS a inovativní přístup k designu. Do intuitivního a praktického ovládání jsme vměstnalo kopec užitečných funkcí; díky tomu si můžete vytvořit skvělý zvuk rychle a snadno. Nevynechali jsme ani efektivní funkci pro potlačení zpětné vazby - pomůže vám předejít problémům, které se při hraní na různých místech objevují často. Do 10 paměťových pozic si můžete uložit vaše oblíbené nastavení pro různé nástroje nebo skladby. Díky několika možnostem napájení (AC adaptér nebo baterie) je AD-10 flexibilní zařízení pro hraní v jakékoliv situaci.

Obnovte váš skutečný akustický zvuk s funkcí BOSS Acoustic Resonance

Nejvíce používaným snímačem v pódiových akustických kytarách je nepochybně kobylkový piezo snímač. Skvěle odolává zpětné vazbě, ale má také zásadní nedostatky - tvrdý, sterilní a "hrubý" zvukový charakter. Důvodem je, že snímá jen zvuk z oblasti kobylky a nenabírá rezonance těla a strun, které jsou nedílnou složkou bohatého a komplexního zvuku kytary. Ani magnetické snímače a jiné typy snímačů nedokážou plnohodnotně nabrat komplexní zvuk kytary a reprodukovaného zvuku vždy něco chybí. Při hraní do mikrofonu je samozřejmě možné dosáhnout přirozený projev, ale tento způsob ozvučení je nepraktický a v rušném pódiové prostředí přímo nemožný.

Do této situace přichází AD-10 s inovativní technologií Acoustic Resonance. S využitím špičkové technologie dokáže BOSS na základě analýzy signálu vašeho snímače vrátit do zvuku chybějící rezonance těla a strun a obnovit všechny podstatné prvky přirozeného akustického zvuku. Funkci Acoustic Resonance jsme už použili i v minulosti, no její nová verze v AD-10 má výkonnější procesor, nabízí tři různé typy rezonance a schopnost dokonale vyvážit tonální charakter pro vaše potřeby.

Udržte si skvělý zvuk s vícepásmovou Anti-Feedback ochranou

Základní funkcí těla akustické kytary je ozvučit rezonance vytvářeny hraním na struny. Proto je kytara při externím ozvučení ideálním tvůrcům různých zpětných vazeb. Do tvorby zpětné vazby vstupuje mnoho proměnných faktorů - typ nástroje, systém čidel, umístění nástroje ve vztahu k reproduktorům a další. Výkonný procesor v AD-10 dokáže mnohem více než ostatní předzesilovače - poskytuje ochranu před zpětnou vazbou na několika úrovních - výsledkem je maximálně efektivní ochrana s minimálním zabarvením tónu.

Funkce Anti-feedback v AD-10 je vaše první obranná linie před zpětnou vazbou - s využitím špičkové technologie BOSS vyhledává a jemně potlačuje frekvence způsobující zpětnou vazbu. Současně zachovává vyvážení vašeho celkového zvuku tak, abyste dosáhli uspokojivého výsledku. AD-10 je samozřejmě připraven i na větší problémy. Dva samostatné "Notch" filtry lze naladit manuálně nebo automaticky a okamžitě se zbavit nepříjemné zpětné vazby. Každý filtr odstraní základní i první vyšší harmonickou frekvenci zpětné vazby. Intenzitu filtru můžete upravit tak, aby jeho zásah do zvuku byl minimální.

Dvoukanálový design s širokopásmovým EQ a výjimečnou zvukovou kvalitou

AD-10 má dva vstupní kanály, které využijete k vytvoření zvuků pro dvě různé kytary, smíchání signálů ze dvou snímačů jednoho nástroje, nebo hraní na dva nástroje současně. Signálové obvody jsou vyladěny pro hřejivý a věrný zvuk s nízkou úrovní šumu. Každý vstup má nastavitelnou citlivost, aby bylo možné optimálně zpracování signálu z různých typů snímačů.

Zvuk jednotlivých kanálů můžete upravit samostatnou EQ sekcí se čtyřmi pásmy (s parametrickými středními pásmy) a širokopásmovým low-cut filtrem. Na rozdíl od standardních EQ procesorů v jiných předzesilovačů má EQ procesor v AD-10 komplexní soubor parametrů a dokáže dosáhnout precizní tvarování zvuku i při jemném otočení ovladačem. V případě potřeby je samozřejmě možné deaktivovat EQ a nezávisle upravit fázi jednotlivých kanálů.

Vestavěné BOSS efekty, optimalizované pro akustickou kytaru

AD-10 má kromě výkonných nástrojů pro tvarování a zachování vašeho základního akustického zvuku i vestavěné efekty, které skvěle znějí a snadno se ovládají. Compressor s jediným ovladačem dokáže mnohem víc, než se na první pohled zdá - s využitím technologie BOSS MDP dokáže transparentně ovládat vaši dynamiku. Akustické kytary milují Reverb. Efekt Ambience v AD-10 nabízí tři typy kvalitního dozvuku, vyladěného speciálně pro zvuk kytary. Skvělou službu vám udělá i efekt Delay (režimy Standard, Mod a Reverse) a tři variace slavného efektu BOSS Chorus, který dodává zvuku úžasnou "šířku".

Užitečné koncertní funkce pro akustické hudebníky

AD-10 má několik praktických funkcí, které využijete na vašich vystoupeních. Pedálové spínače mají tichý chod, aby jejich spínání nerušilo tiché akustické zvukové prostředí. Můžete jim přiřadit různé funkce - volbu paměti, zapnutí / vypnutí efektů, přístup k vestavěné ladičce a další. Vestavěný Looper AD-10 je další praktický nástroj, který vám vždy poslouží při cvičení, jamování a vystoupení. S funkcí Boost můžete kdykoli nakopnout hlasitost kytary pro vaše sólo nebo naopak snížit hlasitost při výraznějším hraní; kromě změny hlasitosti dokáže upravit i tonální charakter zvuku.

Zapojení a externí ovládání

Na zadním panelu AD-10 je stereo výstup s XLR konektory pro profesionální připojení DI signálu do FOH mixážní konzoly; druhý stereo výstup s 1/4“ konektory umožňuje připojení k vašemu zesilovači nebo sluchátkám. Na hlavním panelu AD-10 si můžete určit, zda půjde signál do výstupu s efekty nebo bez efektů, a přiřadit vstupní kanály k nezávislým výstupem. S praktickou efektovou smyčkou si můžete do signálové cesty zařadit i externí efekty. Plus je zde konektor pro připojení dvou pedálových spínačů nebo Expression pedálu, kterými můžete ovládat funkce Looper, Volume, Tap Tempo, Anti-Feedback a další. Kromě toho můžete využívat AD-10 jako 2-in/2-out USB audio interface a snadno zaznamenat vaše hraní přímo do DAW programu v počítači nebo poslouchat zvuk z počítače přes výstupy AD-10.

Parametr Hodnota
Hmotnost balení 1,43 kg
Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP | Preampy akustických kytar

Alternativy pro Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP

Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP | Preampy akustických kytar

Komentáře ke zboží Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP

Podělte se s ostatními o svůj názor

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Ohodnoťte produkt hvězdičkami. Více je lépe :-)

Dotaz na dostupnost produktu

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. S informací o dostupnosti Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz na dostupnost produktu

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz na dostupnost produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz na dostupnost produktu

Dotaz byl úspěšně odeslán.

S informací o dostupnosti Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail.

Doporučení produktu

Doporučte Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP svému známému.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Doporučení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat doporučení“.

Doporučení produktu

Vaše doporučení bylo úspěšně odesláno.

Doporučení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Garance nejnižších cen

Pokud vám jiný prodejce nabízí Boss AD-10 ACOUSTIC PREAMP za nižší cenu, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Pokusíme se cenu ještě snížit a v nejbližším možném termínu vás kontaktujeme s novou nabídkou (porovnat lze pouze zboží, které nabízí certifikovaný prodejce a má toto zboží skladem).

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Garance nejnižších cen

Před odesláním upozornění na nižší cenu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Garance nejnižších cen

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Garance nejnižších cen

Vaše upozornění na nižší cenu bylo úspěšně odesláno.

Garance nejnižších cen

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Hodnocení produktu

Před odesláním formuláře je nutné vyplnit alespoň jedno textové pole (zkušenosti, klady, zápory).

Hodnocení produktu

Vámi vyplněná přezdívka není platná.

Hodnocení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete hodnocení kliknutím na tlačítko „Odeslat hodnocení“.

Hodnocení produktu

Abychom mohli hodnocení zveřejnit, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem předání mého názoru na zboží ostatním zákazníkům.“.

Hodnocení produktu

Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj. Váš názor může pomoci ostatním zákazníkům.

Hodnocení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu imusicdata.cz s tímto souhlasíte. Více informací.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Kontaktní formulář

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole kontaktního formuláře označená hvězdičkou .

Kontaktní formulář

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Kontaktní formulář

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Kontaktní formulář

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Dotaz k objednávce

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz k objednávce

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz k objednávce

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz k objednávce

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Dotaz k objednávce

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Rychlé přihlášení

Formulář přihlašení

Nevyplnil jste všechna povinná pole. Ujistěte se, že pole „přihlašovací jméno“ a „heslo“ nejsou prázdná.

Zobrazit slevové kupóny

Pro zobrazení Vašich slevových kupónů se musíte přihlásit nebo registrovat. Po přihlášení naleznete slevové kupóny na produkty a značky ihned k použití ve své zákaznické sekci.

Zobrazit věrnostní body

Pro zobrazení Vašich věrnostních bodů se musíte přihlásit nebo registrovat. Věrnostní body získáváte za každý nákup (v případě, že jste přihlášen) a kdykoliv je můžete směnit za širokou škálu produktů z naší nabídky.

Vyberte si způsob koupě produktu

Tento produkt si můžete koupit za peníze nebo za věrnostní body. Pokud si zvolíte druhou variantu, musíte se nejdříve přihlásit.

Vyberte si způsob koupě produktu

Tento produkt si můžete koupit za peníze nebo za věrnostní body. Pokud si zvolíte druhou variantu, bude Vám strženo bodů.

Vyberte si způsob koupě produktu

Tento produkt je možné koupit za peníze nebo za věrnostní body. K zakoupení za body Vám chybí bodů.

Oblíbené produkty

Do seznamu oblíbených produktů můžete přidávat pouze jako přihlášený.

Oblíbené produkty

Produkt byl přidán do seznamu.

Porovnání produktů

Produkt byl přidán do seznamu.

Přihlášení k odběru novinek

Novinky ze světa hudby pravidelně na Váš e-mail.

Děláme toho víc Můžete si ještě více rozšířit obzor. Nebojte se, nebude toho tolik.
Přihlášení k odběru novinek

Abychom Vám mohli novinky zasílat, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Přihlášení k odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Přihlášení k odběru novinek

K dokončení odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Přihlášení k odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Odhlášení odběru novinek

Pokud si přejete odhlásit odběr novinek, odešlete žádost kliknutím na tlačítko „Odhlásit“.

Odhlášení odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Odhlášení odběru novinek

K dokončení odhlášení z odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Odhlášení odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Slevový kupón

Vybraný slevový kupón se Vám automaticky načte v košíku.

  Hodnocení produktu

  Pro hodnocení produktu se musíte nejdříve přihlásit.

  Hodnocení produktu

  Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj.

  Hodnocení produktu

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

  Kabel na míru

  Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat poptávku“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vaší poptávky. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

  Kabel na míru

  Před odesláním poptávky je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

  Kabel na míru

  Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

  Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat poptávku“.

  Kabel na míru

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

  Kabel na míru

  Vaše poptávka byla úspěšně odeslána.

  S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.